اتریش, ازدواج

اخذ تابعیت اتریش از طریق ازدواج

اخذ تابعیت اتریش از طریق ازدواج

آیا به دنبال اخذ تابعیت اتریش از طریق ازدواج هستید؟ با ما تا آخر این مقاله همراه باشید. کشور اتریش در غرب قاره اروپا قرار گرفته است این کشور اروپایی یکی از کشورهای تاریخی و با تمدن کهن این قاره بوده و از جاذبه ها و چشم اندازهای بسیار جذاب و دیدنی برخوردار می باشد. شهر وین پایتخت این کشور و از جمله معروف ترین شهرهای این منطقه به شمار می آید زیبایی های وصف نشدنی این شهر هر فردی را به سوی خود جذب می کند و امروزه کشور اتریش از جمله کشورهای پر گردشگر پذیر می باشد.

کشور اتریش از جهات مختلفی از جمله توسعه یافته ترین و پیشرفته ترین سرزمین ها قاره اروپا به شمار می آید برای مثال درآمد اقتصادی و سطح آموزش علمی در این کشور بسیار مناسب و از سطح ایده آلی برخوردار هستند از این رو افراد انبوهی سالانه به این کشور مهاجرت و سفر می کنند که هر یک دارای اهداف خاصی از سفرشان دارند. شما می توانید با سفر به این کشور تاریخی و بی نظیر از زیبایی های خیره کننده و جذاب آن دیدن نمایید و سفری پر از لحظات فراموش نشدنی و ماندگار را برای خود و خانواده تان رقم بزنید.

دین اصلی این کشور مسیحیت کاتولیک بوده و واحد پول رایج در ان یورو می باشد هم چنین اختلاف زمانی تهران با کشور اتریش حدود 2 و نیم ساعت عقب بوده که مسافران بایست در زمان پرواز و ورود به این کشور ساعت خود را براساس ساعت اتریش تنظیم نمایند.

اخذ تابعیت اتریش از طریق ازدواج

اخذ تابعیت اتریش از طریق ازدواج شرایط و قوانین خاص خود را دارا بوده و افراد بایست بر تمامی این شرایط آگاهی داشته و قوانین مربوطه را رعایت نمایند. سن قانونی ازدواج دختر و پسر در این کشور 18 سال تمام بوده و افراد زیر این سنین سال بایست اجازه قیم و والدین خود را برای ازدواج اخذ کنند. می توان گفت ازدواج های مدنی در این کشور قانونی است که در برخی موارد مراسم مذهبی همراه مراسم مدنی برگزار می گردد.

طبق نظام بین الملل پذیرفته شده است که در صورت ازدواج بین زوجین از تابعیت های مختلف هر فردی می تواند تابعیت زوج خود را اخذ نماید که کشور اتریش نیز از این قاعده برخوردار می باشد؛ یعنی یک فرد از کشور ما در صورت ازدواج با یکی از افراد با تابعیت کشور اتریش پس از گذشت 6 سال که بایست 5 سال از این مدت را در کشور اتریش اقامت داشته باشد، می تواند اقدام به اخذ تابعیت اتریش خود نماید.

توجه داشته باشید برای اخذ تابعیت اتریش از طریق ازدواج بایست با همراه داشتن مدارک مربوطه و اسناد الزامی درخواست خود را به سفارت خانه اتریش ارائه دهید چرا که در غیر این صورت اقدامی در جهت صدور تابعیت شما نخواهد شد.

مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج

مهاجرت به اتریش در سال های اخیر بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است و افراد با توجه به شرایط و موقعیت خود یکی از روش های سفر به این کشور را انتخاب و اقدام می نمایند. مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج یکی از روش های آسان و راحتی می باشد که اغلب افراد برای اخذ تابعیت اتریش خود از این راه اقدام می کنند. البته در نظر داشته باشید مهاجرت به کشور اتریش از طریق ازدواج تا حدودی روش ریسک پذیر بوده و افراد بایست بسیار حساسانه و دقت عمل به کار ببرند.

شما می توانید در صورت قصد داشتن به مهاجرت به کشور اتریش از طریق ازدواج با کارشناسان و مسئولین با در این زمینه تماس برقرار نموده و اطلاعاتی مفید و دقیق در این زمینه کسب نمایید. کارشناسان ما در این زمینه کاربلد هستند و می توانند با ارائه راه حل هایی مناسب شما را در این راه به خوبی راهنمایی کنند. فردی که قصد ازدواج با یکی از شهروندان اتریشی و اخذ تابعیت اتریش از طریق ازدواج را در نظر دارند بایست سند ازدواج و سایر مدارک هویتی را به سفارت اتریش جهت اخذ ویزایی اتریش تحویل نمایند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ تابعیت اتریش از طریق ازدواج

جهت اقدام به اقامت  اتریش از طریق ازدواج بایست یک سری اسناد و مدارک را تهیه و به سفارت خانه اتریش تحویل دهید که در این بخش به برخی از این مدارک و اسناد اشاره هایی کرده ایم:

  •  ارائه مدارک شناسایی از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی
  • ارائه بیمه پزشکی و گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه بیماری
  • گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء سابقه و سوء پیشینه
  • ارائه سند رسمی ازدواج
  • درخواست اخذ تابعیت اتریش از طریق ازدواج
  • اخذ ویزای مربوط به این کشور

اگر به دنبال اخذ تابعیت اتریش از یم راهی بسیار سریع و آسانی هستید به شما اخذ تابعیت اتریش از طریق ازدواج را پیشنهاد می کنیم. البته بایستی در نظر داشته باشید که زندگی و آینده شخصی شما بسیار مهم تر از اخذ اقامت و تابعیت اتریش می باشد و شما بایستی قبل از گرفتن تصمیم نهایی خود مشورت های لازم را داشته باشید و برای آینده خود درست ترین و صلاح ترین تصمیم را بگیرید. همکاران ما سعی بر آن دارند بهترین مشاوره های را برای متقاضیانی که قصد مهاجرت به اتریش را دارند، ارائه می دهند.

هزینه

هزینه اخذ تابعیت اتریش از طریق ازدواج از جمله مواردی می باشد که افراد بایست به آن توجه داشته باشد. در حالت کل می توان هزینه پایه اخذ تابعیت اتریش در این خصوص حدود 120 یورو می باشد که البته علاوه بر این هزینه، هزینه هایی برای هر سند مدنی بایست پرداخت نمو که این هزینه ها برای هر سندی متغیر خواهد بود. پس از واریز کردن تمامی هزینه ها فرد اجازه اقامت محدود در این کشور را کسب خواهد کرد.

در پایان

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت 9 الی 17 با موسسه مهاجرتی آوات تماس حاصل فرمایید و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید. همچنین شما می توانید فرم ارزیابی ما را پر کرده و از طریق آن مشاوران ما شرایط شما را بررسی می کنند و برای ارائه مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =