کاری, لهستان

قوانین ویزای کاری لهستان تغییر کرد

ویزای کاری لهستان

ویزای کاری لهستان

در این مقاله می پردازیم به ویزای کاری لهستان.شاید مهمترین  و تاثیر گذار ترین مرحله در زندگی هر فردی زمانی می باشد که به دنبال کار میگردد زیرا تمام آینده فرد را تحت تاثیر قرار داده و مشغول بودن به کاری خوب برای هر فرد مهمترین هدف در زندگی اش می باشد. به همین منظور برخی افراد برای پیدا کردن کاری مناسب به مهاجرت و زندگی در خارج از کشور می روند. تعداد کشورهایی که میتوان از طریق ویزای کاری به آن وارد شد متعدد می باشد و شرایط و قوانین های مختلفی هم برای هر کشور وجود دارد. در این مقاله درباره ویزای کاری لهستان اطلاعاتی در اختیارتان قرار می دهیم که ابتدا به صورت جزئی با کشور لهستان آشنا می شویم.

لهستان

جمهوری لهستان با کشورهایی همچون آلمان – چک – اسلواکی –  لیتوانی – روسیه – بلاروس و اوکراین همسایه است. این کشور که مساحتش به سیصد و سیزده هزار کیلومتر مربع می رسد و جمعیتش بالغ بر سی و هشت میلیون نفر است واقع در مرکز اروپا می باشد. پایتخت این کشور پر جمعیت ورشو است و واحد پول در  لهستان زلوتی است.

اگر شما قصد مهاجرت به این کشور را از طریق ویزای کاری لهستان دارید بهتر است از صادرات این کشور بزرگ مطلع باشید که عبارت است از: حیوانات زنده، ماشین آلات و تجهیزات حمل و نقل. لهستان از آن دسته کشور هایی می باشد که تمایل بسیاری به جذب نیروی کار خارجی دارد البته این روزها تعداد بسیاری از کشورها می باشند که به جذب نیروی خارجی علاقمند هستند مانند کشورهایی همچون آلمان و آفریقای جنوبی و …. که افرادی در رشته های پزشکی و فنی و مهندسی تحصیل کرده اند و تخصص لازم در این رشته ها را دارا می باشند می توانند به این کشورها از طریق ویزای کاری رفته و کارت اقامت را دریافت کنند.

در بین این کشورها، کشور آلمان به عنوان صنعتی ترین کشور اروپا شناخته شده می باشد و شرایط مناسب تر و راحتتری برای پذیرش افراد از طریق ویزای کاری را فراهم کرده است.

راه های مهاجرت به لهستان

کشور لهستان روش های متعددی را برای ورود افراد خارجی فراهم کرده است که به چند مورد از آن ها اشاره میکنیم یکی از طریق ویزای تحصیلی میباشد و روش دیگر از طریق سرمایه گذاری امکان پذیر است شایان ذکر است که کشوری مانند لهستان به هیچ عنوان به خاطر تولد فرزند در خاک لهستان تابعیت نخواهد داد و باید از طرق دیگر برای اخذ اقامت اقدام کرد که موسسه آوات شرایط اخذ اقامت از طریق ویزای کار لهستان را برایتان شرح می دهد.

برای اخذ ویزای کاری لهستان باید کارفرمایی که در لهستان دارای شرکت ثبت شده ای است ابتدا یک آگهی که در روزنامه، اینترنت و… در لهستان منتشر میکند و مدت این انتشار سه ماهه است اعلام جذب نیروی مختصص مورد نیاز را اعمال کند اگر در مدت این سه ماه که آگهی منتشر می شود فردی با شرایط لازم پیدا نشد باید کارفرمای مورد نظر همان آگهی را به مدت سه ماه، مجدد در اتحادیه اروپا منتشر کند و زمانی که در مدت آن سه ماه هم فردی پیدا نشد کارفرما میتواند فرد متخصص در زمینه فعالیتی که نیاز دارد را از دیگر کشور هایی که جزء اتحادیه اروپا نمی باشند انتخاب کند، این روش برای تمامی کشور های عضو اتحادیه اروپایی مرسوم است.

زمانی که دعوتنامه برای متقاضی کار ارسال میگردد باید قراردادی مبنی بر این موضوع بین متقاضی و کارفرما منعقد گردد.

 

مدارک مورد نیاز ویزای کاری لهستان

از جمله مدارک مورد نیازی که متقاضی کار باید ارائه دهد عبارت است از: گواهی سلامت پزشکی، نامه عدم سوء پیشینه، ترجمه کامل از مدارک تحصیلی تمامی مقاطع و ترجمه سوابق کاری، سابقه ی بیمه، تمکن مالی و پاسپورت.

زمانی که کلیه مدارک اعلام شده و مورد نیاز تکمیل باشد بعد از ارائه به سفارت مدت زمانی که طول میکشد ویزای کاری لهستان از سمت سفارت صادر شود دو الی سه ماه زمان می برد.

البته باید به این موضوع به صراحت اشاره کرد که اخذ ویزای کاری لهستان نسبت به اخذ ویزای تحصیلی لهستان مشکل تر و در مواقعی غیر ممکن است اما میتوان این اطمینان را به افرادی که واجد شرایط ویزای تحصیلی لهستان هستند داد که این روش راحتتر و سریعتر از ویزای کاری لهستان صورت می گیرد زیرا فرد با هزینه ای کمتر میتواند به لهستان برود و در حین تحصیل زمانی که کارفرما در لهستان آگهی استخدام را منتشر نمود در آگهی داده شده پذیرفته شود و ویزای تحصیلی خود را به  ویزای کاری لهستان تغییر دهد. و بعد از مشغول شدن به کار و دادن مالیات به کشور لهستان به مدت پنج سال برای گرفتن کارت اقامت لهستان اقدام نماید.

این توضیح مختصری در خصوص ویزای کاری لهستان بود که خدمتتان ارائه دادیم اگر نیاز به راهنمایی بیشتر در زمینه ویزای کاری لهستان دارید میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18 با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و از راهنمایی های مشاورین مجرب ما بهره مند شوید.

جهت اخذ ویزای کاری ، ویزای تحصیلی ، وقت سفارت و کلیه خدمات حقوقی با ما تماس بگیرید.

 

 

ویزای کاری کشورهای مختلف:

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری بلژیک

ویزای کاری آلمان

ویزای کاری هلند

ویزای کاری یونان

ویزای کاری لیتوانی

ویزای کاری کره جنوبی

ویزای کاری قبرس

ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری سنگاپور

ویزای کاری چین

ویزای کاری اسلوونی

ویزای کاری استونی

ویزای کاری برزیل

ویزای کاری نیوزلند

ویزای کاری نروژ

ویزای کاری لوکزامبورگ

ویزای کاری رومانی

ویزای کاری ژاپن

ویزای کاری ایرلند

ویزای کاری مالزی

ویزای کاری ایتالیا

ویزای کاری ارمنستان

ویزای کاری فرانسه

ویزای کاری پرتغال

ویزای کاری بلاروس

ویزای کاری سوئیس

اخذ ویزای کاری سوئد

ویزای کاری اسلواکی

ویزای کاری استرالیا

ویزای کاری روسیه

ویزای کاری اسپانیا

ویزای کاری مالتا

چگونه از کشور فنلاند تقاضای ویزای کاری کنیم؟

ویزای کاری انگلستان

ویزای کار استرالیا

شرایط ویزای کار مجارستان

ویزای کاری آفریقای جنوبی

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × سه =