قبرس, کاری

ویزای کاری قبرس

ویزای کاری قبرس

ویزای کاری قبرس

بسیاری از افراد در جهان سوم به کار در کشور خود بسنده نمیکنند و علاقمند به ویزای کاری در دیگر کشورها می باشند از جمله ویزای کاری قبرس می باشد که ایرانیان بسیاری ویزای کاری قبرس را دریافت کرده اند و از طریق ویزای کاری قبرس اقامت قبرس را دریافت کرده اند , ویزای کار قبرس به دلیل نزدیک بودن قبرس به ایران و امکان رفت  و آمد راحت دارای علاقمندان زیادی می باشد , این مقاله برای افرادی که در ایران میخواهند ویزای کار قبرس را اخذ نمایند تهیه شده است و شرایط لازم برای دریافت ویزای کاری قبرس و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای قبرس را به طور مختصر شرح می دهیم .

قبرس

قبرس به دو بخش تقسیم شده است به نام های ترک نشین ها و یونانی نشین ها , پایتخت این کشور نیکوزیا می باَشد.

قبرس جزو اتحادیه اروپا می باشد و واحد پول این کشور یورو می باشد .

باید بدون هیچ گونه مقدمه چینی خدمتتان عرض کنیم که قبرس منابع صنعتی و معدنی زیادی را ندارد و به همین خاطرشرایط اخذ ویزا کمی دشوار می باشد .

اما به دلیل مکان های گردشگری موجود در قبرس , امکان شغل های توریستی بسیار زیاد می باشد .مشاغل توریستی عبارت است از آژانس های مسافرتی , اجاره خانه , فروشگاه های توریستی , صرافی ها و….دیگر کار هایی که در ارتباط با توریست و گردشگری می باشد.

برای دریافت ویزا متقاضی باید اجازه کار را از دولت قبرس دریافت کند و وجود کارفرما و یا موسسه کاریابی بسیار نیاز می باشد به این صورت که کارفرما باید دعوتنامه ای را برای متقاضی ارسال کند و زمانی میتواند این کار را انجام دهد که مجوزهای لازم برای استخدام فرد خارجی را از وزارت کار قبرس گرفته باشد و بعد از آن به وسیله آگهی که منتشر می کند فرد مورد نظر را از طریق آزمون اولیه انتخاب کرده و برای او دعوتنامه کاری ارسال می کند و زمانی که دعوتنامه وبرای اخذ ویزای کاری قبرس به دست متقاضی رسید بایستی مدارک لازم جهت اخذ ویزای کاری قبرس را به دولت قبرس تحویل دهد و بعد از بررسی های لازم جهت صدور ویزا اقدام شود .

مدارک اخذ  ویزای کاری قبرس

مدارکی اعم از پاسپورت , دعوتنامه کاری , عدم سوء پیشینه , سابقه کاری و سابقه بیمه , گواهی سلامت پزشکی و برخی از مدارکی که سفارت و دولت قبرس از متقاضی درخواست میکنند , مورد نیاز می باشد .

زمانی که ویزا برای فرد متقاضی صادر شد فرد میتواند به خاک این کشور برود و به کار مشغول شود و مدت زمان که به پایان رسید فرد می تواند برای تمدید ویزا اقدام نماید .

اگر شما به مدت پنج سال در قبرس حضور داشته و به کار مشغول باشید می توانید بعد از پنج سال برای اقامت دائم قبرس اقدام کنید و پاسپورت خود را به قبرسی تغییر دهید .

اقامت قبرس

زمانی که اقامت قبرس را دریافت کنید در واقع اقامت اروپا و شنگن را دریافت کرده اید و میتوانید بدون صدور ویزا به کشورهای اروپایی سفر کرده و قابل ذکر می باشد که برای اخذ ویزای کار قبرس نیازی به مدرک زبان نبوده و این موضوع باعث سهولت کار شده و سریعتر می شود برای اخذ ویزای کار قبرس اقدام نمود.

زمانی که اقامت قبرس را دریافت کنید مزایایی همچون رفاه کامل و خدمات درمانی را بهرمند می شوید و می توانید در همه ی بانک های اروپایی حساب باز کنید و برای همیشه از تحریم ها راحت شوید .

با دریافت کارت اقامت قبرس از طریق ویزای کار قبرس متقاضی میتواند به راحتی برای تحصیل و یا کار و حتی زندگی به کشورهای اروپایی برود و قابل توجه است که تعداد کشورهای اروپایی به ۱۲۵کشور میرسد .

در انتها باید خدمتتان عرض کنیم که ویزای کار قبرس دارای مزایای بسیاری می باشد که با دریافت آن میتوانید به تمام خواسه های خود برسید که در این زمینه وکلای مجرب موسسه حقوقی آوات آماده هر گونه خدمات به علاقمندان و واجد شرایطان ویزای کاری قبرس ویزای تحصیلی قبرس و در کل مهاجرت به تمامی کشورهای اروپایی  می باشند .

 

ویزای کاری کشورهای مختلف:

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری بلژیک

ویزای کاری آلمان

ویزای کاری هلند

ویزای کاری یونان

ویزای کاری لیتوانی

ویزای کاری کره جنوبی

ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری سنگاپور

ویزای کاری چین

ویزای کاری اسلوونی

ویزای کاری استونی

ویزای کاری برزیل

ویزای کاری نیوزلند

ویزای کاری نروژ

ویزای کاری لوکزامبورگ

ویزای کاری رومانی

ویزای کاری ژاپن

ویزای کاری لهستان

ویزای کاری ایرلند

ویزای کاری مالزی

ویزای کاری ایتالیا

ویزای کاری ارمنستان

ویزای کاری فرانسه

ویزای کاری پرتغال

ویزای کاری بلاروس

ویزای کاری سوئیس

اخذ ویزای کاری سوئد

ویزای کاری اسلواکی

ویزای کاری استرالیا

ویزای کاری روسیه

ویزای کاری اسپانیا

ویزای کاری مالتا

چگونه از کشور فنلاند تقاضای ویزای کاری کنیم؟

ویزای کاری انگلستان

ویزای کار استرالیا

شرایط ویزای کار مجارستان

ویزای کاری آفریقای جنوبی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *