سنگاپور, کاری

چه کسانی می توانند ویزای کاری سنگاپور را دریافت کنند؟

ویزای کاری سنگاپور

ویزای کاری سنگاپور

اگر قصد مهاجرت به سنگاپور را دارید بهتر است از  شرایط ویزای کاری سنگاپور و طریقه اخذ ویزای سنگاپور اطلاعات کاملی دریافت کنید و قبل از هر اقدامی , با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و از شرایط کلی و مدارک لازم جهت اخذ ویزای سنگاپور را جویا شوید .موسسه حقوقی آوات با مشاورین مجرب خود آماده پاسخگویی به هر گونه سوال شما می باشند.

سنگاپور

علت اینکه افراد زیادی می خواهند ویزای کاری سنگاپور را دریافت کنند این می باشد که سنگاپور کشور ثروتمندی است و از نظر اقتصادی از رتبه ی بالایی برخوردار است , درصد بیکاری در این کشور بسیار پایین می باشد و این خود نیز برای افرادی که می خواهند از طریق ویزای کار سنگاپور اقدام کنند یک نقطه ی قوت می باشد

افرادی که می خواهند برای دریافت ویزای کاری سنگاپور اقدام کنند هم میتوانند افرادی کم مهارت و هم می توانند افرادی با مهارت بالا و متخصص باشند , برای هر مدل از افراد نیاز به مدرک تحصیلی و دانشگاهی معتبر دارند و همچنین سابقه کاری مرتبط نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است .

انواع ویزای کاری سنگاپور

یک نوع ویزای کاری سنگاپور وجود دارد که مخصوص افرادی مانند مدیر عامل ها ,مدیر کل و… می باشد که درآمدی بالای سه هزاردلار یکی از شرایط اخذ این نوع ویزا می باشد .

یکی دیگر از ویزای کاری سنگاپور مخصوص افرادی می باشد که نه تحصیلات دارند و نه مدارک دانشگاهی اما دارای سابقه کار می باشند و در حرفه ای خاص و خلاقانه مهارتی خاص دارند و همچنین درآمد این نوع افراد هم برای اخذ ویزای کار سنگاپور باید بالای ۳هزار دلار باشد .

یک ویزای کاری سنگاپور دیگر نیز وجود دارد که برای افرادی می باشد که مستقل از کارفرما هسستند ودارای شایستگی هایی می باشند برای اینکه شغل را ارزیابی کنند بایستی به مدت ۶ ماه در سنگاپور بمانند و اگر ویزای کاری سنگاپور را اخذ نمود مدت آن پنج ساله می باشد و فرد باید حداقل درامد ۸هزار دلار باشد .

یکی دیگر از راه هایی که  می تواند فرد متقاضی برا ی اخذ ویزای کار سنگاپور اقدام کند و راحتتر به هدف مورد نظرش برسد این می باشد که از طریق تحصیل وارد سنگاپور شود و زمانی که به تحصیل مشغول شد با توجه به قوانین سنگاپور دانشجو می تواند به کار هم مشغول شود اما به صورت پاره وقت و زمانی که تحصیلش به اتمام رسید می تواند به کار تمام وقت مشغول شده و برای مهاجرت کاری سنگاپور در آنجا اقدام کند و ویزای خود را به ویزای کار سنگاپور تغییر دهد .

افرادی که از طریق مهاجرت کاری به سنگاپور می آیند، می تواند بعد از گذشت سه الی پنج سال و زمانی که در این سال ها مالیات را به دولت سنگاپور پرداخت کند می تواند برای اقامت دائم اقدام کند .

 

ویزای کاری سنگاپور

 

مدارک مورد نیاز برای ویزای کاری سنگاپور

  • اصل پاسپورت و کپی از تمام صفحات آن
  • چند قطعه عکس که از تاریخ آن شش ماه بیشتر نگذشته باشد
  • گواهی سلامتی پزشکی
  • عدم سوء پیشینه
  • سابقه کاری مرتبط
  • سابقه بیمه
  • اصل مدارک دانشگاهی معتبر به همراه کپی از تمام آن ها
  • تمکن مالی

و هرگونه مدارکی که سفارت و دولت سنگاپور از متقاضی درخواست کند .بعد از تایید تمام مدارک دولت سنگاپور اجازه صدور ویزای کار سنگاپور را می دهد .

با وجود تمام مطالبی که در این مقاله برای ویزای کاری سنگاپور خدمتتان ارائه دادیم بهتر است بدانید که دولت سنگاپور کمی در این خصوص سخت گیرانه عمل میکنند و در صدد این می باشند که نیروی کاری بومی خود را تقویت کرده و افزایش دهند . و محدودیت های بسیاری را برای افراد خارجی که در سنگاپور از طریق ویزای کاری سنگاپور به این کشور رسیده اند را اعمال کرده اند .

این کشور دارای بزرگترین داد و ستد در دنیا می باشد و ثروت به دست آمده اش به همین خاطر می باشد ,اقتصاد این کشور  مبتنی بر صنعت و خدمات می باشد و از منابع طبیعی دارای ضعف می باشد .

آب و هوای این کشور گرم و مرطوب می باشد و دارای بارش های زیادی می باشد .

جاذبه های گردشگری موجود در سنگاپور سبب شده است سالانه افراد زیادی به این کشور رفته و از جاذبه های گردشگری آن دیدن کنند . و این موضوع یک نقطه ی قوت در اقتصاد و درآمد زایی کشور سنگاپور است .

 

 

ویزای کاری کشورهای مختلف:

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری بلژیک

ویزای کاری آلمان

ویزای کاری هلند

ویزای کاری یونان

ویزای کاری لیتوانی

ویزای کاری کره جنوبی

ویزای کاری قبرس

ویزای کاری دانمارک

ویزای کاری چین

ویزای کاری اسلوونی

ویزای کاری استونی

ویزای کاری برزیل

ویزای کاری نیوزلند

ویزای کاری نروژ

ویزای کاری لوکزامبورگ

ویزای کاری رومانی

ویزای کاری ژاپن

ویزای کاری لهستان

ویزای کاری ایرلند

ویزای کاری مالزی

ویزای کاری ایتالیا

ویزای کاری ارمنستان

ویزای کاری فرانسه

ویزای کاری پرتغال

ویزای کاری بلاروس

ویزای کاری سوئیس

اخذ ویزای کاری سوئد

ویزای کاری اسلواکی

ویزای کاری استرالیا

ویزای کاری روسیه

ویزای کاری اسپانیا

ویزای کاری مالتا

چگونه از کشور فنلاند تقاضای ویزای کاری کنیم؟

ویزای کاری انگلستان

ویزای کار استرالیا

شرایط ویزای کار مجارستان

ویزای کاری آفریقای جنوبی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *