اسپانیا, وقت سفارت

وقت سفارت اسپانیا

وقت سفارت اسپانیا

با ما همراه باشید تا باهم به بحث وقت سفارت اسپانیا بپردازیم.یکی از کشورهای مستقلی که این روزها متقاضیان بسیاری در صدد اخذ یکی از ویزاهای این کشور هستند  اسپانیا می باشد.  اسپانیا کشور مستقل و یکی از اعضای اتحادیه اروپا می باشد و همه ساله افراد بسیاری از روش های مختلف به این کشور سفر می کنند. طبق قوانین هر کشوری برای ورود به آن کشور باید اجازه دریافت کنید و این اجازه با دریافت ویزا امکان پذیر می باشد اما برای درخواست ویزا ابتدا باید وقت سفارت  اسپانیا را تعیین و رزرو کنید. وقت سفارت  اسپانیا برای دریافت و اخذ ویزای این کشور ضروری می باشد. شما بدون تعیین وقت سفارت امکان دریافت ویزا را نخواهید داشت.

به همین خاطر ما در این مقاله چگونگی تعیین وقت سفارت  اسپانیا و مراحل انجام را شرح خواهیم داد تا افرادی که علاقمند به اخذ ویزای این کشور می باشند بتوانند تعیین وقت سفارت  اسپانیا را به راحتی انجام دهند. اگر چه تعیین وقت سفارت امر دشواری نیست اما مراحلی دارد که باید گام به گام انجام شود و اگر نقصی در آن به وجود آید متاسفانه نمی توانید برای اخذ ویزا اقدام کنید به همین خاطر بهتر است از افرادی که در این زمینه تجربه و مهارت دارند یاری طلب نمایید. موسسه ما با سالها تجربه در تمام زمینه های مهاجرتی و امور بین المللی آماده خدمات رسانی در زمینه تعیین وقت سفارت  اسپانیا برای شما عزیزان می باشد.

نیاز به تعیین وقت سفارت

همانطور که می دانید تمام کشورهای اروپایی برای اتباع خارجی که قصد سفر به این کشورها رادارند یک سری قوانین در نظر گرفته است که یکی از این قوانین اجازه ورود می باشد. در واقع افرادی که تبعه یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشند نیازی به اجازه ورود ندارد و به راحتی می توانند به کشورهای عضو اتحادیه اروپا رفت وآمد کنند اما افرادی که اتباع خارجی هستند باید با اخذ ویزا اجازه ورود پیدا کنند.

تعیین وقت سفارت  اسپانیا جز یکی از مواردی می باشد که درامر مهاجرت شما تاثیر گذار است. به همین خاطر باید تمام مراحل آن را به نحو احسنت انجام دهید تا امور مهاجرت و سفر شما به سرعت انجام پذیرد. نکته ای که باید در خصوص وقت سفارت  اسپانیا به شما عرض نماییم این است که سیستم نوبت دهی هر کشوری در وقت سفارت متغیر می باشد و این موضوع برای وقت سفارت  اسپانیا نیز مستثنا نمی باشد.

با توجه به تعداد مراجعه کنندگان و درخواست دهندگان ویزا سیستم نوبت دهی انجام می شود در واقع هر چقد که تعداد درخواست کنندگان بیشتر باشد تاریخ هایی که برای شما آزاد می باشد دیرتر است .

مهاجرت به اسپانیا

 

مراحل تعیین وقت سفارت  اسپانیا

در اولین مرحله از تعیین وقت سفارت  اسپانیا باید توجه داشته باشید که انتخاب نوع ویزا را مشخص کرده باشید. انواع ویزای  اسپانیا شامل: ویزای توریستی  اسپانیا ، ویزای کاری  اسپانیا ، ویزای تحصیلی  اسپانیا و … می باشد که جزء رایج ترین نوع ویزا های این کشور میباشد.

بعد از اینکه نوع ویزای خود را مشخص کردید باید وقت سفارت  اسپانیا را به صورت آنلاین و اینترنتی انجام دهید. به این صورت که باید به وب سایت سفارت  اسپانیا رفته وحساب کاربری برای خود ایجاد کنید. بعد از باز نمودن حساب کاربری باید  فرم مربوط به وقت سفارت  اسپانیا را تکمیل نمایید، بعد از آن یک سری اطلاعاتی را سیستم از شما می خواهد که شما باید به صورت اجباری تمام آن اطلاعات را تکمیل نمایید.

توجه داشته باشید که تمام اطلاعات باید به صورت دقیق و درست ثبت شود. بعد از اینکه شما اطلاعات درخواستی را تکمیل نمودید برای شما صفحه تاریخ وقت های آزاد سفارت  اسپانیا باز خواهد شد و شما میتوانید طبق آن تاریخی که با توجه به شرایط خودتان مناسب تر است را انتخاب نمایید.

بعد از انتخاب تاریخ توجه داشته باشید که این انتخاب به معنای رزرو وقت سفارت  اسپانیا نمی باشد، چرا که باید سفارت آن را دیده و تایید نماید، و زمانی که تایید کند برای شما تاییدیه ارسال می گردد.

پس زمانی که تاییدیه بعد از چند روز به دست شما رسید این به معنی آن می باشد که سفارت با تاریخ مشخص شده از سمت شما موافقت کرده است و شما باید در آن تاریخ ثبت شده مدارک لازم جهت درخواست ویزای  اسپانیا را به همراه ببرید.

قبول نشدن درخواست تعیین وقت سفارت

برای رفتن به سفارت شما مشکلی نخواهید داشت چرا که سفارت  اسپانیا در تهران می باشد و به راحتی می توانید برای درخواست ویزا، انگشت نگاری و مصاحبه حضور داشته باشید. توجه داشته باشید اگر شما وقت سفارت  اسپانیا را انتخاب نمودید ولی تاییدیه ای از سمت سفارت برای شما ارسال نشد این به معنای موافقت نکردن سفارت با تاریخ مشخص شده است و شما باید مجدد اقدام کنید.

افرادی که وقت انجام این کار را ندارند می توانند تمام این امور را به موسسه ما سپرده تا نزدیک وقت سفارت  اسپانیا را برایشان رزرو نماییم .

آدرس سفارت اسپانیا در ایران

ایران , تهران , خیابان دروس , بلوار شهرزاد , خیابان کماسایی , کوچه اول شرقی پلاک۱۰

شماره تماس سفارت  اسپانیا :۲۲۵۶۸۶۸۴ -۲۲۵۶۸۶۸۳ -۲۲۵۶۸۶۸۲

روزای کاری سفارت از یکشنبه تا پنجشنبه از ساعات ۹ الی ۱۶می باشد .

می توانید برای اطلاعات در خصوص مهاجرت به اسپانیا و ارتباط با وکیل مهاجرت به اسپانیا ما تماس بگیرید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *