ویزای توریستی آذربایجان

ویزای توریستی آذربایجان

اگر شما هم مانند بسیاری دیگر از افراد علاقمند به سفر جمهوری آذربایجان هستید حتما این سوال در ذهن شما وجود دارد که چه نکاتی باید مدنظر قرار دهید؟ آنچه که لازم است درباره سفر به آذربایجان و دریافت ویزای توریستی آذربایجان بدانید را به صورت مختصر با زبانی ساده در این متن برای شما جمع آوری کرده ایم. با ما همراه باشید.

Continue reading

محاسبه آنلاین مهاجرت به استرالیا چگونه است؟

محاسبه آنلاین امتیاز مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا امروزه یکی از گزینه‌ های پرمتقاضی در این کشور محسوب می‌شود. داشتن امتیازبندی مهاجرت به استرالیا برای مهاجرت‌های کاری مورد نیاز است. برای دریافت ویزای استرالیا شرایط و امتیاز فرد برای مهاجرت، در انتخاب نوع مهاجرت موثر است. استرالیا برای مهاجران خود سیستم امتیازبندی مهاجرت به این کشور راه اندازی کرده است.

Continue reading

چه کسانی می توانند به استرالیا مهاجرت کنند؟

چه کسانی می توانند به استرالیا مهاجرت کنند؟

کشور استرالیا یکی از کشورهای محبوب برای مهاجرت ایرانیان به حساب می آید. راه های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد که فرد مهاجر متناسب با شرایط خود یکی از این روش ها را انتخاب میکند. در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم.

Continue reading

هزینه مهاجرت به استرالیا

هزینه مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به کشور استرالیا روش های متفاوتی وجود دارد که هر فرد متناسب با شرhیط خود یکی از این روش های را انتخاب خواهد کرد. اما مطلبی که در همه ی این روش ها مشترک است بحث هزینه می باشد. هر کدام از این روش ها هزینه هایی را برای فرد متقاضی به همراه خواهد داشت که در این مقاله به آن می پردازیم.

Continue reading

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

مهاجرت تحصیلی یکی از پر طرفدارترین روش های مهاجرتی در دنیاست که سالانه دانشجویان بسیاری در سراسر دنیا برای تحصیل و زندگی بهتر, در کشور مقصد درخواست میدهند. یکی از این کشورها کشور استرالیاست که دانشگاه های طراز اول آن سبب شده تا دانشجویان برای تحصیل در دانشگاه های آن اپلای کنند.

Continue reading

شرایط و قوانین پناهندگی دراسترالیا

شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا

استرالیا یکی از کشورهای بزرگ و ثروتمند جهان می باشد و با دارا بودن موقعیت کاری و درآمد اقتصادی مناسب یکی از بهترین گزینه های برای مهاجرت می باشد. مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی و شرایط و قوانین پناهندگی در استرالیا امروزه از جمله مهم ترین موضوع مورد بحث در میان اقوام مختلف در سراسر دنیا تبدیل شده است.

Continue reading

امتیاز مهاجرت به استرالیا

امتیاز مهاجرت به استرالیا

انتخاب بهترین روش برای مهاجرت به کشور استرالیا با توجه به شرایط فرد متقاضی متفاوت خواهد بود.اما آنچه که باید به آن توجه کنید نحوه ی امتیاز دهی در هر روش مهاجرتی است. شرایط و مدارک شما و همراهانتان مورد ارزیابی قرار میگیرد و سپس امتیازی به شما تعلق خواهد گرفت که نشان میدهد کدام روش مهاجرتی برای شما مناسب است.

Continue reading

چگونه با خرید سهام مهاجرت کنیم؟

چگونه با خرید سهام مهاجرت کنیم؟

قاره اروپا محل مناسبی برای سرمایه گذاری و خرید سهام می باشد زیرا این قاره برخی از بزرگترین شرکت های چند ملیتی و بازرگانی را در خود دارد که ارزش سرمایه گذاری کردن را دارند.
کانادا يکي از 10 کشور آسان براي شروع بيزينس و سرمايه گذاري به شمار مي رود که باعث شده سرمایه گذاران بسیاری را به این کشور جذب کند.در این مقاله قصد داریم به شرایط و مراحل اخذ اقامت در کشورها از جمله کانادا از طریق خرید سهام بپردازیم.

Continue reading