پرتغال, کشورها

راه های مهاجرت به پرتغال

راه های مهاجرت به پرتغال

مهاجرت به پرتغال

در این مقاله در ارتباط با موضوع شگفت انگیز مهاجرت به پرتغال ، اقامت در پرتغال و راه های مهاجرت به پرتغال ، اطلاعاتی را در اختیار شما متقاضیان عزیز قرار دهد و امیدوار است که پاسخگویی تمامی سوالات شما عزیزان در زمینه شرایط شگفت انگیز  راه های مهاجرت به پرتغال  باشد.

شرایط و قوانین شگفت انگیز  راه های مهاجرت به پرتغال در سال 2019 ، میلادی بحث این مقاله و نوشته ی ما میباشد. داشتن اطلاعات در خصوص راه های مهاجرت به پرتغال برای متقاضیان مهاجرت به پرتغال ، بسیار مهم می باشد.

پرتغال

کشور پرتغال ، کشوری با آب و هوای بسیار عالی و عضو اتحادیه اروپا ،

مهاجرت به پرتغال امکان مهاجرت به دیگر کشور های عضو اتحادیه اروپا را فراهم می سازد .

کشور پرتغال به علت داشتن حکومت پادشاهی ، نسبت به کشور های دیگر سرزمین اروپا از نظر فرهنگ در سطح بالایی قرار دارد .

زبان رسمی مردم کشور پرتغال ، پرتغالی می باشد و تقریبا حدود یازده میلیون جمعیت را در خود جای داده است .

واحد پول رایج پرتغال ، یورو ست .

بررسی موقعیت جغرافیایی و اقتصادی کشور پرتغال

کشور پرتغال در قلب جنوب غربی اروپا واقع شده است . پایتخت کشور پرتغال ، لیسبون نام دارد ، شهر لیسبون می توان گفت یکی از پرجمعیت ترین شهر های کشور پرتغال نیز می باشد .

زبان رسمی و اصلی کشور پرتغال ، پرتغالی می باشد . نوع حکومت کشور پرتغال جمهوری خواه می باشد .

واحد پول رایج کشور پرتغال مانند دیگر کشورهای اروپایی که در منطقه یورویی قرار دارند ، یورو می باشد .

کشور پرتغال جزو ۲۸ کشور عضو اتحادیه اروپا می باشد .

تنها همسایه ی کشور پرتغال ، کشور اسپانیا می باشد .  کشور پرتغال دارای دو شهر بزرگ به نام های لیسبون و پورتو می باشد . حدود ۹۸ درصد کشور پرتغال را پرتغالیان اصیل تشکیل داده اند . کشور پرتغال به دلیل اقتصاد و در آمد بالا و کیفت زندگی  ایده آل دارای متقاضیان بسیاری برای مهاجرت می باشد . مذهب کشور پرتغال مشخص نمی باشد اما حدود ۸۵ در صد افراد این کشور مذهبشان ، کاتولیک می باشد .  پرتغال یکی از بهترین کشور ها از نظر آب و هوایی می باشد .

راه های مهاجرت به پرتغال بسیار گوناگون می باشد و در روش های ذیل امکان پذیر می باشد .

مهاجرت به پرتغال از طریق تحصیل  

کشور پرتغال یکی از زیبا ترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد که هر ساله تعداد زیادی از مردمان جهان به عنوان توریست برای بازدید از این کشور ، خواستار سفر به پرتغال هستند .  مهاجرت به پرتغال ،  همانطور که گفته شد از شیوه های متفاوتی ، امکان پذیر می باشد ، اما ایمن ترین و پر تقاضا ترین راه های مهاجرت به پرتغال  می توان به جرات گفت که مهاجرت به پرتغال از طریق تحصیل و اخذ اقامت پرتغال می باشد .  تحصیل در پرتغال ، در بین دیگر کشورهای اتحادیه اروپا بهترین و به صرفه ترین کشور می باشد . کشور پرتغال یکی از بروز ترین کشورهای اتحادیه اروپا می باشد که روش بورسیه تحصیلی پرتغال نیز بهترین راه مهاجرت به پرتغال برای تحصیل می باشد .

هزینه های تحصیل و هزینه های زندگی در پرتغال ، بسیار گوناگون می باشد و از مبلغ سی یورو تا چهل و پنج یورو در ماه شروع می شود .

لازم به ذکر می باشد که در کشور پرتغال هیچ محدودیت سنی برای تحصیل در مقاطع مختلف وجود ندارد .

کسب اجازه ی کار در پرتغال ، بدون هیچ محدودیتی برای متقاضیان کار در پرتغال صادر می شود .   متقاضی که برای  تحصیل ،  پرتغال  را بر می گزیند می توانند از مزایایی بسیار زیادی بر خوردار شوند . متقاضیان می تواند در پرتغال برای اخذ ویزای همراه پرتغال نیز اقدام نمایند و همسر و فرزندان زیر هجده سال خود در پرتغال به همراه داشته باشند ، البته این موضوع بیشتر در مقاطع دکتری در پرتغال به چشم می خورد .

زبان تدریس در اکثر دانشگاه های پرتغال ، انگلیسی می باشد ، اما باز هم این شرایط در مقاطع تحصیلی مختلف ، متفاوت می باشد .

مهاجرت به پرتغال از طریق کار

یکی از راه های مهاجرت به پرتغال از طریق کار انجام می گیرد که دارای قوانین وشرایط وضع شده مربوط به خود را در پرتغال دارد و مانند  دیگر کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا و عضو شنگن ، کشور پرتغال نیز از این قانون های وضع شده ، مستثنی نمی باشد .

ابتدا متقاضی باید درخواست کار در یک شرکت معتبر پرتغالی و یا کارفرمایی در کشور پرتغال را بدهد  .

البته لازم به ذکر می باشد که قبل از ارسال جوابیه ای از طرف کارفرما در پرتغال به متقاضی کار خارجی ، باید کارفرما آگهی مبنب بر جذب نیرو به مدت سه ماه در کشور پرتغال منتشر نماید و در صورت پیدا نکردن نیروی کار در پرتغال ، مجددا کارفرما موظف به انتشار آگهی به مدت ۹۰ روز دیگر در کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا می شود و مجددا در صورت پیدا نکردن نیروی کاری مناسب برای کارفرما ، متقاضی خارجی می تواند با دریافت دعوت نامه رسمی کاری از کارفرما ، در خواست جذب نیرو را بپذیرد و از سوی کارفرمای کشور پرتغال استخدام شود .

البته کارفرمای پرتغالی باید برای متقاضی خارجی دعوت نامه ی کاری رسمی ارسال نماید و در اختیار داشتن دعوت نامه کاری رسمی برای متقاضی  کار برای اخذ ویزای کار پرتغال الزامی می باشد .

مهاجرت به پرتغال از طریق ازدواج 

یکی از راه های مهاجرت به پرتغال از طریق ازدواج صورت می گیرد و به این شیوه می باشد که شخص متقاضی باید تمکن مالی خوبی در پرتغال داشته باشد و بتواند تمامی هزینه های زندگی پرتغال را برای خود و خانواده ی خود تامین نماید .

البته  بعد از گذشت سه سال زندگی مشترک قانونی  با فرد تبعه پرتغالی ، متقاضی می تواند برایاخذ اقامت دائم در پرتغال اقدام نماید .

البته لازم به ذکر می باشد که  باید اسنادی برای ازدواج رسمی و قانونی فرد وجود داشته باشد و در صورت عدم ازدواج قانونی و صوری از طرف دولت پرتغال مجازات سنگینی را برای این دونفر در نظر می گیرند .

مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

یکی از راه های مهاجرت به پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال به روش ثبت شرکت می باشد . البته لازم به ذکرمی باشد که برای انجام هرگونه فعالیت تجاری و راه اندازی کسب و کار در پرتغال ، نیاز به ثبت شرکت در پرتغال می باشد .

ثبت شرکت در پرتغال ، روشی ریسک پذیر در اقتصاد پرتغال می باشد و به دلیل پر خطر بودن  توصیه نمی شود . روش سرمایه گذاری در پرتغال بسیار پر خطر بوده است زیرا که اگر در این روش موفق نشوید تمام دارایی خود را از دست می دهید .

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در باب راه های مهاجرت به پرتغال ، در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *