کشورها, مجارستان

بهترین راه مهاجرت به مجارستان [2019] / دریافت ویزای مجارستان

راه مهاجرت به مجارستان

راه های مهاجرت به مجارستان در سال 2018 ، متفاوت می باشد که در ادامه مقاله به بررسی یک به یک این راه ها براساس قوانین و اصول مهاجرتی ، می پردازیم .البته لازم به ذکر می باشد که متقاضیان برای مهاجرت ، باید به تمامی شرایط مهاجرت به مجارستان و هزینه های مهاجرت و هزینه زندگی و تحصیل در مهاجرت واقف و آن ها را تحت بررسی قرار دهند .

سازمان مهاجرتی آوات ، در این مقاله قصد دارد تا تمامی اطلاعات لازمه در زمینه مهاجرت به مجارستان و چگونگی اخذ اقامت مجارستان را در اختیار تمامی متقاضیان مهاجرت به  مجارستان قرار دهد و امیدوار است بتواند با در اختیار گذاشتن این مقاله و این اطلاعات ، مسیری هموار را به جهت مهاجرت به  مجارستان برای متقاضیان عزیز فراهم آورد .

پیشنهاد سازمان مهاجرتی آوات به متقاضیان مهاجرت به  مجارستان ، قبل از هر اقدامی اخذ ویزای توریستی مجارستان می باشد ، متقاضیان مهاجرت به مجارستان در ابتدا با اخذ ویزای توریستی  مجارستان ، می توانند از وضعیت تحصیل ، کسب و کار ، سرمایه گذاری و و دیگر شرایط ، آگاهی کسب نمایند و با در نظر گرفتن شرایط خود برای مهاجرت به  مجارستان ، تصمیمی درست را اتخاذ نمایند .

 

راه های مهاجرت به مجارستان

 

 

ویزای تحصیلی مجارستان

 

تحصیل در  مجارستان با هزینه های پایین تحصیلی همراه می باشد . یکی از مزایای تحصیل در  مجارستان ، نبود محدودیت سنی در مقاطع تحصیلی و از دیگر مزایای تحصیل در  مجارستان نیاز نبودن به ارائه مدرک زبان به دانشگاه  می باشد .

تحصیل در  مجارستان در تمامی مقاطع و بیشتر دروس تحصیلی به صورت زبان انگلیسی برگزار می شود .

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی مجارستان

 

  • ارائه اصل و کپی برابراصل پاسپورت
  • ارائه اصل و کپی برابر اصل مدارک شناسایی
  • ارائه عکس
  • ارائه آخرین مدرک تحصیلی
  • ارائه انگیزه نامه
  • ارائه CV
  • ارائه تاییدیه تمکن مالی از بانک معتبر در کشور مبدا
  • ارائه فرم تکمیل شده به جهت اخذ ویزای تحصیل در مجارستان

 

ویزای کاری مجارستان

 

یکی از روش های اخذ ویزای کار در مجارستان ، درخواست کاری می باشد .

متقاضی کار خارجی بین المللی ، رزمه کاری به همراه سوابق کاری ذکر شده در آن و رزومه تحصیلی خود را به صورت آنلاین در اختیار کارفرما در مجارستان ( حقیقی یا حقوقی ) می گذارد ، کارفرما بعد از بررسی مدارک ارسالی ، نتیجه را به نیروی کار خارجی اعلام می دارد .

البته شرایط اخذ کار در مجارستان نیز مانند دیگر کشورهای اروپایی ، خاص می باشد و در صورت بررسی شرایط از طریق کارفرما و دولت  مجارستان ، تقریبا شش ماه زمان خواهد برد .

کارفرما ( حقیق یا حقوقی ) در  مجارستان برای یافتن نیروی کار متناسب با شغل مورد نظر خود باید به مدت سه ماه برای استخدام نیروی کار در کشور مجارستان آگهی نماید ، در صورت نبود نیروی کار متناسب با شغل مورد نظر ، باید نشر آگهی را به مدت سه ماه دیگر در بین دیگر کشورهای اروپایی برای یافتن نیروی کار ادامه دهد ، مجددا در صورت نبود نیروی کار متناسب با شغل مورد نظر ، کارفرما می تواند با کسب اجازه کار نیروی کار خارجی در  مجارستان ، دعوت نامه کاری رسمی برای متقاضی کار خارجی ارسال نماید .

متقاضی کار با دریافت دعوت نامه به همراه دیگر مدارک می تواند برای اخذ ویزای کار در مجارستان اقدام نماید .

یکی دیگر از راه های اخذ کار در  مجارستان از طریق تحصیل می باشد .دانشجویان در  مجارستان بعد از اتمام تحصیل خود ، می توانند به وسیله ی کاریابی در مجارستان ، شغل متناسب با رشته تحصیلی خود را پیدا و مشغول به کار شوند .

در این هنگام است که فارغ التحصیلان می توانند برای اخذ ویزای کار به اداره مهاجرت  مجارستان مراجعه و برای اخذ اقامت مجارستان نیز اقدام نمایند .

 

مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج

 

مهاجرت به  مجارستان از طریق ازدواج زمانی صورت می گیرد و منجر به اقامت  مجارستان می شود که متقاضی با یک تبعه  مجارستانی ازدواج رسمی و یک زندگی قانونی داشته باشد .

 

ویزای سرمایه گذاری مجارستان

 

سرمایه گذاری در مجارستان از طرق مختلفی انجام می گیرد ، خرید ملک ، ثبت شرکت و کارآفرینی در مجارستان و خرید اوراق قرضه دولتی .

برای سرمایه گذاری در مجارستان ، سرمایه گذاران باید حداقل سرمایه اعلام شده از طرف دولت مجارستان در حساب شخصی سرمایه گذارر سپرده شده باشد . سرمایه گذاران می توانند با خیال راحت و بدون ریسک در  مجارستان ، در بخش های اقتصادی و تجاری های کلان سرمایه گذاری نمایند .

برای ثبت شرکت در مجارستان ، نیاز به متقاضی به صورت حضوری در مجارستان نمی باشد . برای ثبت شرکت یک سری باید لزوما مورد اجرا قرار بگیرند و شرکت در ادارات محلی ثبت گردد .

برای کارآفرینی در مجارستان ارائه بیزینس پلن به دولت مجارستان از الزامات می باشد ، چون ارزیابی کارآفرینی متقاضیان در مجارستان براساس پتانسیل بالای آن ها انجام می گیرد.

 

مهاجرت به مجارستان از طریق تولد

 

اخذ اقامت و تابعیت مجارستان از طریق تولد ، اصولا بر پایه اصل خون می باشد و نوزاد متولد شده در صورتی می تواند به طور مستقیم اخذ اقامت و تابعیت از طریق تولد در  مجارستان را به دست آورد که از پدر و یا مادری متولد شده باشد که از تبعه های  مجارستانی محسوب شوند

 

پناهندگی در مجارستان

 

 به طور کلی پناهندگی از خطرناک ترین اعمال مهاجرت به شمار می رود . سازمان مهاجرتی آوات به هیچ عنوان مهاجرت از طریق پناهندگی را نه تنها به مجارستان بلکه به هیچ کشور دیگری پیشنهاد نمی دهیم.

 

شما عزیزان می توانید سوالات خود را ، در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + شانزده =