اسلواکی, ثبت شرکت

ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اسلواکی

ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اسلواکی

اگر قصد مهاجرت به اروپا از طریق ثبت یک شرکت را دارید و یا می خواهید کسب و کار خود را در اتحادیه اروپا گسترش دهید و با این کار برای خود و تمام اعضای خانواده تان کارت اقامت دریافت کنید ثبت شرکت سرمایه گذاری در اسلواکی یکی از بهترین و کم خطر ترین راهها برای اقامت اروپا و ثبت یک شرکت تجاری میباشد.

اسلواکی یک کشور در مرکز اروپا است و پایتخت آن شهر براتیسلاوا میباشد که حدود ۳۵ دقیقه تا وین(پایتخت اتریش) فاصله دارد. ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اسلواکی علاوه بر اینکه میزان مالیات بسیار پایینی دارد با توجه به این که در مرکز اروپا واقع شده است موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی داشته و تجار میتوانند به اکثر کشورهای اروپایی به راحتی دسترسی داشته باشند.

در ابتدا برای  کسب و کار در اسلواکی باید یک طرح توجیهی منظم نوشته شود که مورد قبول دولت اسلواکی باشد و پس از آن برای ثبت شرکت اقدام کنیم که با این شرایط در ابتدا یک کارت اقامت ۱سال و نیم تا دوساله صادر میشود و پس از آن این کارت مجددا تمدید میشود و متقاضیان ثبت شرکت در اسلواکی تا ۵ سال اقامت موقت خواهند داشت و پس از آن اقامت دائم اسلواکی و کل اتحادیه اروپا را دریافت میکنند.

 کسب و کار در اسلواکی یکی از بهترین و کم خطر ترین راهها برای اقامت اروپا و ثبت یک شرکت تجاری میباشد.

اسلواکی کشوری است در اروپای مرکزی که اصلاحات امور مالیاتی و تغییرات اقتصادی، نیروی انسانی بسیار ارزان و ماهر اسلواکی را به یک کشور فوق العاده برای افرادی که به قصد سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اروپا مهاجرت میکنند تبدیل کرده است.

کسب و کار در اسلواکی علاوه بر اینکه میزان مالیات بسیار پایینی دارد با توجه به این که در مرکز اروپا واقع شده است موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی داشته و تجار میتوانند به اکثر کشورهای اروپایی به راحتی دسترسی داشته باشند.

 

توضیح کوتاه در مورد اسلواکی

اسلواکی یک کشور عضو اتحادیه اروپا، منطقه یورو ، منطقه شنگن ، عضو ناتو ، سازمان ملل متحد ، سازمان همکاری و توسعه و  سازمان تجارت جهانی میباشد.

صنایع معروف اسلواکی صنایع شیمیایی ، مهندسی برق ، چوب و مواد غذایی است . اسلواکی صنعت خودرو سازی بسیار قوی و سازنده ای دارد. رشد تولید ناخالص داخلی در اسلواکی در بین کشورهای اتحادیه اروپا جزو بالاترین هاست.

اگر قصد مهاجرت به اروپا از طریق ثبت یک شرکت را دارید و یا می خواهید کسب و کار خود را در اتحادیه اروپا گسترش دهید و با این کار برای خود و تمام اعضای خانواده تان کارت اقامت دریافت کنید  کسب و کار در اسلواکی یکی از بهترین و کم خطر ترین راهها برای اقامت اروپا و ثبت یک شرکت تجاری میباشد. اسلواکی یک کشور در مرکز اروپا است و پایتخت آن شهر براتیسلاوا میباشد که حدود ۳۵ دقیقه تا وین (پایتخت اتریش) فاصله دارد.

مقالات مرتبط با اسلواکی:

رایج ترین نوع مهاجرت به اسلواکی

رایج ترین نوع مهاجرت به اسلواکی, مهاجرت به منظور کسب و کار است. در ابتدا برای ثبت یک شرکت در اسلواکی باید یک طرح توجیهی منظم نوشته شود که مورد قبول دولت اسلواکی باشد و پس از آن برای ثبت شرکت اقدام کنیم که با این شرایط در ابتدا یک کارت اقامت ۱سال و نیم تا دوساله صادر میشود و پس از آن این کارت مجددا تمدید میشود و متقاضیان تا ۵ سال اقامت موقت خواهند داشت و پس از آن اقامت دائم اسلواکی و کل اتحادیه اروپا را دریافت میکنند.

کسب و کار در اسلواکی علاوه بر اینکه میزان مالیات بسیار پایینی دارد با توجه به این که در مرکز اروپا واقع شده است موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی داشته و تجار میتوانند به اکثر کشورهای اروپایی به راحتی دسترسی داشته باشند.

در ابتدا برای ثبت یک شرکت در اسلواکی باید یک طرح توجیهی منظم نوشته شود که مورد قبول دولت اسلواکی باشد و پس از آن برای ثبت شرکت اقدام کنیم که با این شرایط در ابتدا یک کارت اقامت ۱ سال و نیم تا دوساله صادر میشود و پس از آن این کارت مجددا تمدید میشود و متقاضیان تا ۵ سال اقامت موقت خواهند داشت و پس از آن اقامت دائم اسلواکی و کل اتحادیه اروپا را دریافت میکنند.

در مدتی که فرد مهاجر اقامت موقت اسلواکی را دارد میتواند در اسلواکی زندگی کند و به فعالیت تجاری خود بپردازد و بدون هیچ گونه محدودیتی به خاک اسلواکی رفت و آمد کند.

در کل در کشور اسلواکی اقامت موقت به بهانه های مختلفی اعطا میگردد که طول مدت این اقامت ها بستگی به قصد فرد مهاجر برای مهاجرت به اسلواکی را دارد به عنوان مثال : برای تجارت حد اکثر ۳ سال ، برای اشتغال به کار حداکثر ۲ سال ، برای تحصیل حداکثر ۶ سال و به منظور الحاق به خانواده حداکثر ۵ سال اقامت موقت اعطا میگردد.
طبق تحقیقات انجام شده در نیمه دوم سال ۲۰۱۵ تعدا افراد خارجی که در اسلواکی زندگی میکنند ۸۴٫۷۸۷ نفر بوده اند که این میزان در حال حاضر افزایش داشته است.

بسیاری از اشکال رایج شرکت در اسلواکی

_ مسئولیت محدود
_شرکت سهامی
_ مشارکت محدود
_ مشارکت عمومی
رایج ترین نوع شرکت که در اسلواکی ثبت میشود ، شرکت با مسئولیت محدود است.

 

 

مزایای ثبت شرکت در اسلواکی

_ با ثبت شرکت شما میتوانید ملک خریداری کرده و سند ملک را بنام خودتان داشته باشید

_ با ثبت شرکت  امکان افتتاح حساب بانکی دارید همراه با کارت اعتباری

_  شما میتوانید در کل اتحادیه اروپا زندگی کرده و مشغول به کار و تحصیل شوید

_ اسلواکی در مرکز اروپا قرار دارد و دسترسی آن به بازار کشورهای دیگر اتحادیه اروپا بسیار آسان است

_ ارز رایج در اسلواکی یورو است

_ امکان سفر به تمامی کشورهای عضو شنگن

_ نرخ پایین مالیات نسبت به دیگر کشورهای اروپایی

_ امکان استفاده از وام های بانکی

_ امکان استفاده از امکانات رفاهی و بیمه و امثالهم

_ با ثبت شرکت میتوان برای شخص سرمایه گذار و همسر و فرزندان زیر ۱۸ ساله کارت اقامت اسلواکی را دریافت کرد

_ امکان سفر به تمام کشورهای عضو شنگن بدون ویزا
_ امکان افتتاح حساب بانکی و خرید خودرو و خرید ملک
_ امکان اخذ کارت اقامت اروپا
_ نرخ پایین مالیات نسبت به دیگر کشورهای اروپایی
_ امکان استفاده از وام های بانکی
_ امکان استفاده از امکانات رفاهی و بیمه و ……

مدارک و شرایط لازم جهت ثبت شرکت در اسلواکی

پاسپورت
گواهی عدم سوء پیشینه
عکس
طرح توجیهی مناسب
انتخاب ۵ اسم پیشنهادی برای شرکت
مدارک هویتی همراهان
مدارکی که تمکن مالی متقاضی را نشان دهد
سایر مدارک مورد نیاز
زمانی که شرکت شما در اسلواکی ثبت گردید شما باید سالانه حدود ۲۵ هزار یورو گردش مالی داشته باشید که نشان دهد شرکت فعالیت تجاری داشته است و کارت اقامت شما تمدید شود.
قابل ذکر است که با ثبت شرکت در اسلواکی میتوان برای شخص سرمایه گذار و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سالش کارت اقامت اسلواکی را دریافت کرد.

به این نوشته امتیاز بدهید post

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهارده =