ثبت شرکت, مالتا

ثبت شرکت در مالتا

ثبت شرکت در مالتا

ثبت شرکت در مالتا یکی از راه های رایج اقامت کشور مالتا میباشد مالتا یک کشور کوچک در جنوب اروپا میباشد و همه ساله افراد بسیاری برای گردشگری به این کشور سفر میکنند , در این میان افرادی نیز از طریق ویزای تحصیلی و ویزای کاری اقدام به اخذ تابعیت این کشور میکنند , ما در این مقاله ثبت شرکت در مالتا را برایتان شرح خواهیم داد تا با شرایط ثبت شرکت در مالتا و اینکه با ثبت شرکت در مالتا میتوانید به اقامت دائم این کشور دست یابید یا خیر و تمامی اطلاعاتی که باید در خصوص مدارک لازم جهت ثبت شرکت در مالتا بدانید را برایتان شرح خواهیم داد .

افرادی که علاقمند به اخذ اقامت کشور مالتا میباشند باید در ابتدا روشی که میخواهند از طریق آن اقامت این کشور را بدست بیاورند را انتخاب نمایند , اگر شما در تصمیم گیری دچار تردید میباشید میتوانید با مشاورین ما در این زمینه مشورت نمایید تا آنان با توجه به شرایط شما روش مناسب را برایتان پیشنهاد کنند .

روش های اخذ اقامت و تابعیت مالتا

همانطور که در ابتدا گفتیم روش های اخذ اقامت و تابعیت مالتا متعدد میباشد , روش هایی مانند ویزای تحصیلی مالتا , ویزای کاری مالتا , ثبت شرکت در مالتا و خرید ملک در مالتا میباشد که ما این مقاله را برای افرادی که علاقمند به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مالتا میباشند تهیه کرده ایم .

حال شاید از خود بپرسید که چرا کشورمالتا را برای ثبت شرکت انتخاب میکنند ؟ در اینجا باید خدمتتان عرض کنیم که این کشور کوچک اروپایی دارای منابع طبیعی بسیاریمیباشد و اقتصاد پیشرفته ای که روزبه روز در حال توسعه میباشد سرمایه گذاران بسیاری را ترقیب به ثبت شرکت در مالتا کرده است تا به این وسیله بتوانند اقامت این کشور اروپایی را کسب نمایند .

افرادی که تمایل به ثبت شرکت در مالتا را دارند باید اطلاعات کاملی از این کشور کسب نمایند و قبل از هر اقدامی باید بدانند که این نوع فعالیت تجاری که میخواهند در مالتا شروع کنند موفق خواهد شد یا خیر و اینکه با توجه به شرایط حاکم در مالتا , مردم بهایی برای این نوع فعالیت تجاری پرداخت خواهند کرد ؟

مالتا به دلیل آنکه با دیگر کشورهای اروپایی دارای روابط خوب دیپلماتیک میباشد به همین خاطر نظر سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است . باید بدانید که این کشور به دلیل اینکه مکانی مناسب برای گردشگری میباشد سالانه افراد زیادی به عنوان توریست به این کشور سفرخواهند کرد و این خود موجب میشود بازار کار خوبی در این کشور حاکم باشد .

موفق شدن در یک فعالیت تجاری به موقعیت اقتصادی و بازار کار آن کشور بستگی خواهد داشت که مالتا جزو آن دسته از کشورهایی میباشد که تمام این مزایا را در بر دارد .

روش ها ی ثبت شرکت در مالتا

شما میتوانید به سه روش شرکت تضامنی , مشارکت محدود و شرکت با مسئولیت محدودثبت شرکت در مالتا را تجربه نمایید , که مناسب ترین نوع آن شرکت خصوصی با مسئولیت محدود میباشد .

زمانی که بخواهید ثبت شرکت در مالتا  را تجربه کنید باید یک سری مراحل را گام به گام سپری نمایید , مهمترین قسمت ثبت شرکت در مالتا تفاهم نامه و اساسنامه شرکت میباشد که باید تمامی اطلاعات لازمه در آن ذکر شود , این اطلاعات شامل موارد ذیل میباشد.

 • در اساسنامه باید نوع شرکت را مشخص نمایید .
 • نامی که برای شرکت انتخاب کرده ودر دفتر کشور مالتا ثبت شده است .
 • نام تمامی سهامداران و آدرس محل سکونت آن ها.
 • نوع فعالیت تجاری .
 • میزان سرمایه اولیه در ابتدای ثبت شرکت.
 • نام مدیر و یا مدیران و تعداد آنها.
 • محل مشخص شده برای شروع فعالیت تجاری..

مناسب ترین نوع ثبت شرکت

همانطور که گفتی مناسب ترین نوع ثبت شرکت به صورت شرکت خصوصی با مسئولیت محدود میباشد این نوع با توجه به نوع کسب و کار در کشور مالتا بسیار ایده آل میباشد .

با توجه به قوانین ثبت شرکت در مالتا در این روش (شرکت خصوصی با مسئولیت محدود ) حداقل سرمایه ای که در ابتدا نیاز میباشد ۱۵۰۰یورو است , در شرکت خصوصی باید حتما نام دو سهامدار حضور داشته باشند و با یک مدیر و یک منشی میتوان یک شرکت را ثبت نمود .

برای ایجاد کسب و کار در کشور مالتا و ثبت شرکت در مالتا شما به تنهایی نمیتوانید مجوز لازم جهت فعالیت تجاری در این کشور را کسب نمایید و برای بدست آوردن این مجوز ها باید به کمک یک وکیل ثبت شرکت این مسیر را طی نمایید اما قبل از به خدمت گرفتن یک وکیل مناسب و با تجربه شما باید نوع فعالیت و توانایی های خود را بسنجید و تمام جوانب را در نظر گرفته و سپس برای ثبت شرکت در مالتا قدمی محکم بردارید .

شما باید در ابتدای امر نوع فعالیت را مشخص کنید و امکان هر گونه مشکلی را برای خود در نظر بگیرید , بعد از آن باید به دنبال نامی برای شرکت خود باشید که تکراری و تقلید از برند خاصی نباشد و منحصر به نوع فعالیت تجاری خودتان باشد .

بعد از انتخاب نامی مناسب و اطمینان از هدفی که در سر دارید باید با یک وکیل ثبت شرکت قراردادی منعقد نمایید که طی این قرارداد وکیل موظف میباشد که تمامی مراحل را طی زمان مشخص شده , سپری کرده و ثبت شرکت در مالتا را با موفقیت انجام دهد .

تمام مجوزاتی که جهت ثبت شرکت در مالتا نیاز میباشد توسط وکیل انجام خواهد گرفت اما اگر شما خود علاقمند به انجام تمامی مراحل هستید میتوانید برای راهنمایی و مشاوره با وکلای باتجربه ما در زمینه ثبت شرکت در برترین کشورهای دنیا در ارتباط باشد .

زمانی که تمامی مراحل و مجوزات لازم جهت ثبت شرکت در مالتا گرفته شد , شما و یا وکیل شما باید برای درخواست ویزا به سفارت مالتا در تهران برود .

سفارت مالتا در تهران

شما برای خروج از کشور و ورود به کشوری دیگر نیازمند مجوز از کشور مقصد میباشید و این امر به دریافت ویزای کشور مورد نظر منجر خواهد شد , برای اخذ ویزای هر کشور ی باید به دفتر نمایندگی خود آن کشور رفته و درخواست ویزا و اجازه ورود به آن کشور را داد .

اما در این میان برخی از کشورها نیز وجود دارند که سفارت انها در کشور عزیزمان نمیباشد و باید برای درخواست و دریافت ویزا به کشورهای دیگری برویم که سفارت کشور مقصد در آن ها وجود داشته باشد به طور مثال میتوان گفت برای دریافت ویزای کشور انگلستان شما باید به کشور ترکیه و یا امارات که در همسایگی ایران میباشند بروید و درخواست ویزا بدهید .

اما کشورهایی هم وجود دارند که دفتر نمایندگی آنها سفارت کشورهای دیگر میباشند , به طور مثال برای دریافت ویزای کشور مالتا باید به سفارت اتریش در تهران بروید .

کشور اتریش عضو اتحادیه اروپا و معاهده شینگن- قرار داد ویزای شینگن میباشد و سفارت این کشور در تهران مسئولیت صدور ویزا برای کشورهای مالتا و اسلوونی را نیز بر عهده دارد .

شما زمانی که از سفارت اتریش در تهران تعیین وقت میکنید طبق زمان و تاریخی که برایتان مشخص میشود باید با تمامی مدارکتان را حضورا” به سفارت برده و درخواست خود را ارائه دهید تا با بررسی هایی که انجام میدهند مجوز صدور ویزای مالتا توسط مامور ویزا داده شود.

مدارکی که برای درخواست ویزا باید به سفارت ارائه دهید به شرح ذیل میباشد :

 • گذرنامه معتبر که حداقل سه سال اعتبار داشته باشد .
 • در گذرنامه شما باید حداقل دو صفحه خالی وجود داشته باشد .
 • مجوز ثبت شرکت در مالتا
 • گواهی سلامت فیزیکی
 • اصل شناسنامه و کارت ملی
 • شش قطعه عکس سه در چهار رنگی
 • عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد
 • تعداد اعضای خانواده و مدارک شناسایی آنها (همسر و فرزندان زیر ۱۷سال)
 • حساب بانکی معتبرو گواهی از بانک با مهر و امضای معتبر
 • تمکن مالی برای آنکه ثابت کنید توانایی پرداخت هزینه های زندگی در مالتا را دارید .
 • و کلیه مدارکی که کشور مالتا از شما درخواست نماد را باید تهیه و ارائه دهید .

 

پاسپورت مالتا

معنی پاسپورت همان شناسنامه بین المللی میباشد که زمان خروج و ورود به کشورهای خارجی از آن استفاده میشود .

افراد که پاسپورت مالتا را دارا میباشند برای سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیازی به مجور نخواهند داشت , افراد خارجی که میخواهند بعد از ورود به این کشور از طریق ثبت شرکت در مالتا , پاسپورت این کشور را دریافت نمایند باید شرایط ویژه ای را داشته باشند که مهمترین آنها سن میباشد .

سن فرد متقاضی باید ۱۸سال باشد و برای دریافت پاسپورت باید خود شخصا درخواست دهد , درخواست او باید کتبی باشد به طوری که فرد فرمی را تکمیل کرده و فردی که از نظر دولت مالتا واجد شرایط است باید آن را تایید و امضا کند.

این فرد باید کسی باشد که دولت مالتا او را به عنوان فردی معتمد بشناسد و مورد قبول دولت مالتا باشد .

اصولا بعد از تکمیل فرم و اثر انگشت ۴روز زمان خواهد برد تا پاسپورت مالتا آماده شود .

شما بعد از آنکه مجوز لازم برای ثبت شرکت در مالتا را دریافت کردید به شما یک ویزای یک ساله داده خوهد شد و شما در این یک سال به فعالیت در این کشور خواهید پرداخت و زمانی که مدت این ویزا به اتمام رسید میتوانید آن را تمدید کنید و بعد از ۵سال میتوانید برای اقامت دائم این کشور اقدام کنید .

 

مزایای ثبت شرکت در مالتا

شما با ثبت شرکت در مالتا میتوانید کسب و کار خود را رونق دهید زیرا این کشور دارای اقتصادی پیشرفته میباشد و روابط خوبی با کشورهای عضو اتحادیه اروپا دارد که بزرگترین مزیت برای سرمایه گذاران به حساب خواهد آمد .

بصورت آزادانه و بدون آنکه بخواهید ویزا دریافت نمایید میتوانید به کشورهای اروپایی و عضو شینگن سفر کنید .

زمانی که شما مهاجرت به مالتا از طریق ثبت شرکت در مالتا را انتخاب میکنید برای دریافت اقامت دائم نیازی نیست که خرید ملک در این کشور را انجام دهید .

دیگر نکته مهمی که باید خدمتتان عرض کنم این میباشد که نیازی نیست شما مدرک زبان داشته باشید زیرا در برخی از کشورها برای صدور ویزا و اخذ اقامت باید مدرک زبان داشته باشید اما کشور مالتا این سختگیری را انجام نمیدهد و شما میتوانید دوره های زبان را در خود کشور مالتا سپری نمایید .

شما میتوانید به راحتی در بانک ها و موسسات اعتباری در اروپا حساب باز کنید و با اخذ اقامت این کشور شما دیگر مشکلات تحریم و نگرانی های کسب و کار و به خطر افتادن فعالیت تجاری خود به خاطر تحریم را نخواهید داشت .

میزان مالیاتی که دولت مالتا از شما خواهد گرفت بسیار ناچیز میباشد در واقع شما در کشور اروپایی زندگی خواهید کرد که بسیار ارزان میباشد .

اگر علاقمند به ادامه تحصیل نیز هستید میتوانید به تحصیل رایگان در این کشور وکشورهای اتحادیه اروپا بپردازید .

مالتا یک کشور امن میباشد که زمانی که اقامت آن را کسب کنید تحد پوشش بیمه های درمانی تا پایان عمر قرار خواهید گرفت .

همچنین شما میتوانید از بانک های این کشور وام هایی جهت خرید ملک و… گرفته و از تسهیلات آنها استفاده نمایید .

همانطور که پیش تر خدمتتان عرض نمودیم برای ثبت شرکت در مالتا نیازمند کمک و راهنمایی افرادی متخصص در این زمینه میباشید زیرا اگر کوچکترین نقصی در مدارک و مراحلی که باید طی شود صورت پذیرد متاسفانه درخواست شما به مشکل خواهد خورد .

خدمات موسسه مهاجرتی آوات

موسسه ما با دارا بودن وکلای باتجربه و متخصص در زمینه های گوناگون امور مهاجرت با افتخار آماده خدمات رسانی به شما عزیزان و دوستداران ثبت شرکت در مالتا میباشند .

موسسه ما با بیش از سالها سابقه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی , ویزای کاری , ویزای توریستی , ویزای سرمایه گذاری , خرید ملک و ثبت شرکت در برترین کشورهای دنیا افتخار دارد تا تمامی سوالات شما عزیزان در تمام امور مهاجرت را پاسخ داده و مسیر هموار مناسب با شرایط شما برایتان پیشنهاد کند .

در آخر باید عرض کنیم که تمامی خدمات موسسه به صورت کاملا تضمینی ارائه خواهد شد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *