اوکراین, ثبت شرکت

نکاتی کلیدی درباره ثبت شرکت در اوکراین

ثبت شرکت در اوکراین

ثبت شرکت دراوکراین

ثبت شرکت دراوکراین یکی از راه های مهاجرت به اوکراین می باشدکشور اوکراین در اروپای شرقی قرار دارد و بعد از کشور روسیه به عنوان پهناورترین کشور اروپایی شناخته شده است ,اوکراین به عنوان یکی از مهمترین کشورهای معدنی دنیا میباشد و دارای معادن با ارزش در سراسر کشور میباشد , این امر در اقتصاد این کشور بسیار مهم میباشد به همین خاطر توجه سرمایه گذاران بسیاری را برای ثبت شرکت دراوکراین به خود جلب کرده است , ما در این مقاله شرایط ثبت شرکت دراوکراین و چگونگی ثبت شرکت دراوکراین و همچنین مزایای ثبت شرکت دراوکراین را برایتان شرح خواهیم داد تا سرمایه گذاران عزیز کشورمان اطلاعات جامعی در خصوص ثبت شرکت دراوکراین بدست آورده و انتخابی هدفمند برای فعالیت تجاری خود داشته باشند .

ثبت شرکت دراوکراین به عنوان اولین گزینه برای سرمایه گذاری در این کشور مناسب میباشد , کاهش چشم گیر مالیات برای سرمایه گذاران خارجی سبب شده است تا سرمایه گذاران بسیاری از سراسر دنیا به فکر ثبت شرکت دراوکراین باشند و این تدبیر دولتاوکراین سبب شده است تا خارجیان بسیاری به بازار کار اوکراین هجوم بیاورند .

بهتر است بدانید که برای سرمایه گذاری دراوکراین باید ابتدا ثبت شرکت دراوکراین را انجام دهید شاید این متن برایتان سوالات بسیاری را ایجاد کرده است , ما در این مقاله سعی بر این داریم تا هیچ ابهامی برای دوستداران ثبت شرکت دراوکراین ایجاد نشود پس با ما تا انتها همراه باشید .

 

انواع شرکت دراوکراین

شرکت سهامی خاص  :

ثبت شرکت دراوکراین به شیوه سهامی خاص به این صورت میباشد که باید مدیر عامل این شرکت فردیاوکراینی تبار باشد و برای خارجی ها امکان پذیر نمی باشد.

شرکت با مسئولیت محدود :

این روش که به عنوان محبوبترین نوع ثبت  شرکت در دنیا محسوب میشود و برای سرمایه گذاران خارجی مناسب میباشد.

 

شرایط ثبت شرکت دراوکراین

یکی از شروط ثبت شرکت دراوکراین این میباشد که فرد سرمایه گذار حداقل باید  ۱۶سال سن داشته باشد و مهمترین هدف باید انجام تجارت و فعالیت تجاری در این کشور بوده باشد .

یکی از مهمترین شرایطی که برای ثبت شرکت دراوکراین برای سرمایه گذاران حائز اهمیت میباشد این است که فرد باید به صورت قانونی در کشور اوکراین اقامت داشته باشد .

ظرف مدت ده روز باید برای مشخص شدن محل اقامت خود ثبت نام کرده باشد و بعد از گذشت ۶ ماه از زمان ثبت نام در آن محل اقامت داشته باشد .

باید حتما کارت شناساییاوکراینی را در اختیار داشته باشید و مدارک کامل شده خود را به اداره ثبت اسناد تحویل دهید .

اگر تا به حال سرمایه گذاری دراوکراین انجام نداده اید و با قوانین و مقررات این کشور آشنایی کاملی ندارید توصه میکنیم قبل از هر گونه اقدامی برای سرمایه گذاری با یک وکیل مجرب در زمینه ثبت شرکت مشورت کرده تا راه های مناسب را برایتان نمایان کند .

زیرا شما باید قبل از هر اقدامی به وسله فردی که تخصص کافی در ثبت شرکت دراوکراین را دارد مشورت کرده تا او برایتان برنامه ریزی دقیقی انجام دهد .

موسسه ما افتخار دارد که با حضور وکلای با تجربه در زمینه ثبت شرکت دراوکراین میتوانند شما را در این امر یاری نمایند.

شاید برایتان سوال پیش بیاید که وکیل چه کارهایی مفیدی میتواند انجام دهد ؟ در جواب باید خدمتتان عرض کنیم که وکلای با تجربه ما به شما میگویند که این نوع فعالیت تجاری که انتخاب کرده اید در کشوری مانند اوکراین موفق خواهد بود و یا خیر ؟ و اینکه آیا این فعالیت تجاری شما به گونه ای رضایت بخش میباشد که مردماوکراین برای آن بهایی پرداخت کنند و یا خیر .

پس برای موفقیت در مسیری که گام برداشته اید حضوری افراد متخصص و ماهر در زمینه ثبت شرکت دراوکراین میتواند برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب ثمر بخش باشد .

شرایط ثبت شرکت دراوکراین

زمانی که میخواهید ثبت شرکت دراوکراین را انجام دهید میتوانید ۱تا ۵ نفر سهامدار نیز برای شرکت مشخص کنید میزان سهام شرکت صد میباشد همانطور که قبلتر هم گفتیم مدیر شرکت باید فرد اوکراینی و یا کسی باشد که اقامت دائم اوکراین را دریافت کرده باشد . موسسه ما میتواند با انتصاب مدیر اوکراینی مراحل ثبت شرکت را انجام دهد البته اگر شخص مورد نظر که دارای شرایط مدیریت شرکت اوکراین میاشد را خودتان معرفی کنید نیز ما تمام مجوزات لازم را جهت کار ایشان فراهم خواهیم کرد تا با صدور مجوز کار ایشان به سمت مدیریت انتخاب شوند .

حداقل میزان سرمایه اولیه شرکت باید مبلغی حدود ۱۰۰۰۰دلار باشد که باید حداقل ۵۰۰۰دلار آن در ابتدای افتتاح حساب شرکت واریز شود . شما میتوانید ۵۰۰۰دلار باقی مانده را ظرف مدت یک سال از شروع به فعالیت شرکت به حساب واریز نمایید و زمانی که واریز کردید میتوانید از آن مبلغ به عنوان مقاصد شرکت استفاده نمایید .

برای شروع کار شرکت , نیازی به حضور سهامداران دراوکراین نمیباشد اما مدیر شرکت ثبت شده دراوکراین باید به صورت فیزیکی در شرکت حضور داشته باشد .

برای ثبت شرکت دراوکراین باید آدرس حقوقی دفتر ثبت شود شما باید با خرید ملک تجاری و یا اجاره دفتر آدرسی را به عنوان آدرس حقوقی ثبت نمایید .

وکلای با تجربه ما کلیه مدارک را برای ثبت شرکت دراوکراین از شما تحویل خواهند گرفت و پروسه زمانی بین ۱۰روز تا یک ماه زمان میبرد تا شرکت ثبت شود . بعد از ثبت شرکت دراوکراین کلیه مدارک بانکی و مدارک ثبتی به شما سهامداران عزیز تحویل داده میشود .

شما عزیزان و سرمایه گذاران گرامی میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر از بازار کاراوکراین به سایت های مختلف این کشور رفته و اطلاعاتی در این خصوص کسب نمایید و همچنین میتوانید از راهنمایی های مشاورین ما در خصوص بازار کاراوکراین بهرمند شوید .

افراد خارجی که قصد ماندن در کشور اوکراین به صورت حقوقی را دارند باید بدانند که همانند شهروندان این کشور دارای حقوقی مانند حق رای دادن , میباشند.

شما اگر خود میخواهید به تنهایی مراحل ثبت شرکت دراوکراین را طی نمایید باید تمام مدارک را تکمیل نموده و به سازمان ثبت دولتی ارسال نمایید .

ثبت شرکت های خارجی در کشوری ماننداوکراین توسط وزارت اقتصاد این کشور انجام میپذیرد .

 

نکات مهمی که برای ثبت شرکت دراوکراین باید به آنها دقت نمایید عبارتند از :

برا ی ثبت شرکت های نمایندگی باید درخواستی به وزارت اقتصاد و بازرگانی ارسال گردد . در این درخواست باید موارد ذیل را در بر داشته باشد :

 • ارائه جزییات بانکی به صورت کامل
 • تعداد افرادی که در نهاد های حقوقی استخدام شده اند
 • همکاری با نهاد های خارجی
 • نام نهاد خارجی
 • نام کشوری که نهاد خارجی در آنجا وجود دارد
 • شماره تلفن
 • شماره فکس
 • مشخصات افراد خارجی که قصد کار در شرکت های نمایندگی را دارند
 • شهری که شرکت نمایندگی در آن ایجاد شده است
 • تاریخ تاسیس نها د خارجی

باید در انتها هدف خود از مهاجرت و دادن اطلاعاتی راجب روابط تجاری و شرکای اوکراینی خود ارائه دهید علت همکاری با هم را باید توضیح دهید .

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت دراوکراین

گذرنامه معتبر که منقضی نشده باشد

وکالتنامه ای که به وسیله شخص شما امضا گردیده باشد

کارت شناسایی اوکراینی

ذکر یک آدرس حقوقی که در قرار داد آمده باشد

خاطر نشان کنیم که تمامی مدارک حتی گذرنامه باید به زبان اوکراینی ترجمه شده و مهر دادگستری داشته باشد .

زمانی که کلیه مراحل ثبت شرکت به وسیله خود شما و یا وکلی شما انجام گردید و شرک ثبت شد شما و اعضای خانواده شما (همسر و فرزندان زیر ۱۸سال) میتوانید برای دریافت اقامت دائم این کشور اقدام نمایید . و بعد از دریافت اقامت دائم میتوانید به راحتی در بانک های کشوراوکراین افتتاح حساب انجام دهید و از تسهیلات بانکی برخوردار شوید .

بعد از ثبت شرکت دراوکراین و دریافت اقامت دائم این کشور شما و اعضای خانواده شما (همسر و فرزندان زیر ۱۸سال ) اگر تمایل به ادامه تحصیل دارید میتوانید همانند یک شهروند اوکراینی از مزایای تحصیل رایگان در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و همچنین تحصیل رایگان در مدارس این کشور برخوردار شوید .

نکته ای که در اینجا باید متذکر شوم این میباشد که شما با دریافت اقامت دائم کشور اوکراین تنها میتوانید بدون اخذ ویزا به کشورهای حوزه ی شوروی سابق رفت و آمد کنید .

 

مزایای ثبت شرکت دراوکراین

 • با ثبت شرکت دراوکراین و گرفتن اقامت این کشور شما از حقوق  و مزایای یکسانی با شهرونداناوکراینی بهره مند خواهید شد به طور مثال میتوانید مانند شهروندان اوکراینی رای دهید .
 • زندگی دراوکراین بسیار ساده میباشد و هزینه های پایین در این کشور به عنوان مزایایی قابل قبول میباشد .
 • ثبت شرکت دراوکراین پروسه زمانی طولانی را نخواهد داشت و اگر مدارک شما تکمیل بوده باشد میتوانید در کوتاه ترین زمان به هدف خود برسید و فعالیت تجاری خود را آغاز نمایید .
 • زمانی که اقامت کشور اوکراین را کسب کنید میتوانید بدون اخذ ویزا به کشورهای حوزه ی شوروی سابق سفر کند و حتی میتوانید در آن کشورها به تحصیل و کار بپردازید .
 • تحصیل رایگان در اوکراین
 • با اخذ اقامت دائم اوکراین شما از مزایایی از قبیل حمایت های مالی دولت برای توسعه فعالیت تجاری خود بهره مند شوید .
 • اخذ پاسپورت اوکراینی بعد از دریافت اقامت دائم
 • از دغدغه های فکری مانند تحریم راحت خواهید شد .
 • با ثبت شرکت دراوکراین و دریافت کارت اقامت از این روش شما میتوانید از امکانات و خدمات  رفاهی و درمانی بهرمند شوید .
 • شما بدون آنکه بخواهید در این کشور ملکی خریداری کنید اقامت دائم را دریافت میکنید .
 • با اخذ پاسپورت اوکراینی میتوانید به راحتی به کشورهایی همچون ایالات متحده آمریکا با اخذ ویزا براحتی سفر کنید .

در کنار این مزایایی که بعد از ثبت شرکت دراوکراین خدمتتان عرض کردیم یک سری معایبی هم وجود دارد که شهروندان اوکراینی از آنها مستثنا میباشند و تنها سرمایه گذاران خارجی را شامل میشود به طور مثال میتوان به حداقل دستمزد برای خارجی ها و همچنین تمدید هر ساله آن اشاره نمود .

برای دریافت ویزای اوکراین باید به نکات ذیل توجه داشته باشید :

برای دریافت ویزا شما باید دو صفحه خالی در گذرنامه تان وجود داشته باشد و همچنین عکس هایی که برای سفارت خواهید برد مربوط به ماه گذشتتان باشد و اگر گذرنامه شما منقضی شده است میتوانید بعد از دریافت گذرنامه جدید , گذرنامه منقضی شده را هم با خود به سفارت ببرید .

توجه داشته باشید که باید حضور شما در سفارت فیزیکی باشد و انگشت نگاری انجام شود .

مدارکی اعم از گواهی سلامت پزشکی , عدم سوء پیشینه , عدم اعتیاد و همچنین مدارکی که نشان دهد شما توانایی پرداخت  هزینه های زندگی در اوکراین را دارید را به همراه داشته باشید .

مدارک تحصیلی خود را به همراه ریز نمرا و سابقه کاری مرتبط را به همراه مدارک شناسایی (شناسنامه و کارت ملی معتبر که ترجمه شده به زبان اوکراینی میباشد )را نیز بهمراه داشته باشید .

یک پرینت شش ماهه از حساب خود داشته باشید و به خاطر داشته باشید که از تمام مدارک باید یک برگ کپی گرفته باشید زیرا تمام مدارک به شما بازگردانده خواهد شد و تنها کپی آنها در پرونده شما بایگانی میگردد.

توصیه و پیشنهاد ما به شما عزیزانی که قصد مهاجرت به کشورهای برتر دنیا از هر طریقی را که دارید این میباشد , که حتما با موسسه ما تماس گرفته و با مشاورین ما مشورت نمایید شاید اگر با مشاورین ما صحبت کردید و آنها از شرایط شما مطلع شدند کشور را که خود انتخاب کرده اید را مناسب شرایط شما نداند و با پیشنهاد کشوری با درجات بالاتر مسیر بهتری را پیش رویتان قرار دهند .

مشاورین مجرب ما از شنبه تا پنجشنبه از ساعات  ۹صبح الی 18بعد از ظهر آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان و مشاوره رایگان تلفنی شما عزیزان میباشند .

موسسه حقوقی آوات ارائه دهنده کلیه خدمات مهاجرتی و بین المللی در زمینه های ویزای تحصیلی , ویزای توریستی , ویزای سرمایه گذاری , ثبت شرکت , ویزای کاری و… میباشد . با اطمینان خاطر تمام امور مهاجرتی خود را به ما بسپارید .

اعتماد از شما , تضمین و عمل از ما

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − شش =