انگلستان, ثبت شرکت

ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلستان

یکی از کشورهایی که علاقمندان زیادی از سراسر دنیا برای مهاجرت دارد , انگلستان میباشد , که متقاضیان زیادی از سراسر دنیا برای تحصیل , کار و زندگی از روش های مختلف خود را به این کشور میرسانند , کشور انگلستان به عنوان دومین کشور معتبر در دنیا بعد از آمریکا میباشد به همین منظور تقاضا از سراسر دنیا برای این کشور زیاد میباشد , همچنین به دلیل قوانین آسان این کشور در ثبت حقوقی , سرمایه گذاران خارجی در صدد ثبت شرکت در انگلستان میباشند تا کسب و کاری جدید را در این کشور راه اندازی نمایند.

در صورت داشتن هر گونه سوال میتوانید با شماره های موسسه تماس گرفته و با کارشناسان ما در این زمینه مشاوره شوید , قبل از هر اقدامی بهتر است که در خصوص وضیعت آن کشور در زمینه اقتصادی , کار , بازارهای کار , وضعیت زندگی , هزینه های زندگی و… تحقیق کرده و اطلاعاتی کسب نمایید .

 

اقتصاد انگلستان

در ابتدا توضیحی مختصر در زمینه اقتصاد انگلستان خدمتتان ارائه میدهیم تا به صورت مختصری با شرایط اقتصادی این کشور آشنا شوید اما اگر تمایل به کسب اطلاعات کامل تر دارید میتوانید قبل از هر اقدامی از طریق ویزای توریستی انگلستان یک سفر کوتاه مدت به این کشور داشته باشید .

در این سفر شما از نزدیک با شرایط کسب وکار و بازار کار در انگلستان آشنامیشوید و این سبب میشود که بتوانید تصمیم بهتری در راستای اهداف خود داشته باشید وبا یک برنامه ریزی دقیق مسیر موفقیت در ثبت شرکت در انگلستان را هموارتر نمایید .

کشور انگلستان در سده دوازدهم تا سیزدهم میلادی در اقتصاد جهش چشم گیری را شاهد بوده است که این جهش سبب شد که جمعیت این کشور رو به افزایش رود , همانطور که میدانید اقتصاد انگلستان در رتبه چهارم جهان قرار دارد و یکی از اقتصادهای بزرگ جهان را به خود اختصاص داده است .

به صورت نسبی کشور انگلستان به دلیل نرخ پایین بیکاری , نرخ پایین تورم و همچنین پایین بودن نرخ بهره میتوان به جرات گفت که یکی از نیرومند ترین اقتصاد های اروپا را در اختیار دارد , این کشور با تدابیری که برای سرمایه گذاران خارجی سنجیده است امکانات مناسبی را برای ثبت شرکت در انگلستان برای سرمایه گذاران خارجی فراهم آورده است .

 

انواع ثبت شرکت در انگلستان

 • ثبت شرکت در انگلستان به صورت سهامی
 • ثبت شرکت در انگلستان با مشارکت محدود
 • ثبت شرکت در انگلستان از طریق نمایندگی شرکت خارجی
 • ثبت شرکت در انگلستان با مسئولیت محدود

 

که گزینه ثبت شرکت در انگلستان با مسئولیت محدود به عنوان رایج ترین نوع ساختار شرکتی در انگلستان شناخته شده میباشد و به عنوان محبوب ترین نهاد در سراسر دنیا به حساب می آید , این نوع نهاد ها مختص کسب و کار های کوچک میباشد و حداقل سهامداران برای تشکیل این شرکت ها دو نفر میباشد .

برای ثبت شرکت در انگلستان به صورت مسئولیت محدود سهامداران با توجه به میزان سرمایه ای که وارد شرکت میکنند دارای تعهد میباشند وهر سهامدار با توجه به میزان سرمایه دارای تعهدات میباشد .

ثبت شرکت در انگلستان با مسئولیت محدود در واقع به عنوان یک شرکت مستقل معرفی شده است که در اداره ثبت شرکت ها در کشور انگلستان به ثبت رسیده است , جالب است بدانید که جزییات کمپانی و شرکت شما در پایگاه اطلاعاتی این اداره قرار گرفته است و مردم میتوانند با وارد شدن به پایگاه اطلاعاتی ثبت شرکت ها , اطلاعات جزیی از شرکت شما و نوع فعالیت تجاری شما و همچنین خدمات شما را بدست آورند .

جالب است بدانید که یکی از دلایلی که سبب شده است سرمایه گذاران بسیاری به کشور انگلستان روی آورند این میباشد که شرکت های بزرگ در سراسر دنیا یک نمایندگی در کشور انگلستان دارند , و دلیل این موضوع که تمام شرکت های بزرگ شعبه ای در داخل انگلستان دارند این است که انگلستان به عنوان مرکزیت در دنیا در انجام امور بازرگانی میباشد.

شما میتوانید به راحتی با ثبت شرکت در انگلستان در صورت داشتن یک آدرس , از هر کجا دنیا که بخواهید کالایی خریداری نمایید و در آدرس مشخص شده در انگلستان آن را دریافت کنید وسپس به کشور عزیزمان ایران ارسال کنید .

تمامی شرکت های ثبت شده با مسئولیت محدود در انگلستان میتوانند برای شروع فعالیت خود یک حساب بانکی در شعبه های این کشور افتتاح نمایند.

 

چگونگی ثبت شرکت در انگلستان

 

برای ثبت شرکت در انگلستان که تمام امور به صورت اینترنتی انجام میپذیرد , نیازی به حضور فیزیکی شما در انگلستان نمیباشد و شما میتوانید به صورت آنلاین انجام دهید و تنها کافی است که شما مدارکتان تکمیل شده باشد .

توجه داشته باشید که داشتن طرح توجیهی اقتصادی یکی از مهمترین اصل این امر میباشد که در آن شما باید فعالیت تجاری خود را معرفی کرده و اهداف این طرح را بیان کنید توجه داشته باشید که در این بیزنس پلان باید انتظاراتی که از برنامه تجاری نیز میرود ذکر شده باشد و به نوعی یک برنامه کاری به دولت انگلستان ارائه خواهید داد که طبق این برنامه کاری برای شما این مجوز را خواهد داد که در کشور انگلستان به کسب و کار بپردازید .

بعد از تنظیم بیزنس پلان شما باید یک نام مناسب برای شرکت خود انتخاب کنید , در انتخاب نام مناسب دقت فرمایید و باید به گونه ای این نام را انتخاب کنید که تکراری نباشد و قابل تلفظ برای عموم باشد و همچنین نوع فعالیت شما در این نام انتخابی مشخص گردد و زمانی که نام شرکت می آید همه متوجه شوند که شرکت در چه زمینه ای فعالیت میکند .

یکی از نکاتی که بسیار حائز اهمیت است مشخص نمودن آدرس دقیق شرکت به صورت واقعی میباشد به همین خاطر برای انجام ثبت شرکت در انگلستان باید حتما محلی را به عنوان انجام فعالیت های تجاری انتخاب نمایید و آدرس و شماره تلفن و شماره فکس را به ثبت برسانید .

بعد از آن طبق قوانین ثبت شرکت ها باید از اداره مالیات یک کد شناسایی مالیاتی دریافت کنید , اگر شما این کد شناسایی را نداشته باشید در واقع اجازه فعالیت تجاری و ثبت شرکت در انگلستان را نخواهید داشت .

انجام هماهنگی ها ی لازم با ادراه بازرگانی و امور خارجه کشور انگلستان به عهده شما خواهد بود اما در صورتی که با وکلای ما قرارداد منعقد نمایید از ابتدا تمامی مراحل را انجام خواهند داد و شما در انتها میتوانید بار سفر را بسته و به کشور انگلستان عزیمت کنید .

 

مقالات مرتبط با انگلستان:

 

 1. کاریابی در انگلستان چگونه است؟
 2. شرایط اعزام دانشجو به انگلستان[2019]
 3. 4 راه برای دریافت اقامت کشور انگلستان
 4. زندگی در انگلستان چه مشکلاتی را برای ایرانیان دارد؟
 5. مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان
 6. کار در انگلستان
 7. درباره کشور انگلستان و هزینه های آن بیشتر بدانیم؟
 8. مهاجرت به انگلستان

 

وقت سفارت انگلستان

 

طرح توجیهی اقتصادی را برای دولت انگلستان ارسال کنید و با تایید آن مجوز شروع فعالیت تجاری به شما داده خواهد شد و شما باید یک وقت سفارت انگلستان تنظیم نمایید و در تاریخ مشخص شده با مدارک تکمیل شده به آنجا بروید , بعد از بررسی هایی که بر روی مدارک شما انجام خواهند داد , ویزای یک ساله صادر میگردد , برخی از افراد گمان میکنند که دریافت این ویزا  را کسب کرده اند اما این گونه نمی باشد و شما تنها اچازه اقامت موقت یک ساله را گرفته اید و زمانی میتوانید این مدت را تمدید نمایید که شرایط خاصی را داشته باشید .

داشتن شرایط به این معنی میباشد که شما باید در طول دوره ای که در انگلستان فعالیت تجاری را آغاز کردید گزارشی جهت ارائه به اداره کار انگلستان تنظیم نمایید این گزارش یک ساله باید به قدر محکم و قدرتمند باشد که دولت انگلستان مطوئن گردد که این فعالیت و سرمایه گذاری به سود دولت میباشد و برای شما مدت ویزا را تمدید نماید .

بعد از مدت سه سال زمانی که متقاضیان فعالیت تجاری خود را آغاز کردند و مالیات های مقرر شده از سمت اداره مالیات را به موقع پرداختت کردند و همچنین هیچگونه جرمی و یا تخلف مالی را مرتکب نشدند میتوانند برای دریافت اقامت دائم برای خود و خانواده (همسر و فرزندان زیر۱۸سال) اقدام نمایند و اقامت دائم کشور انگلستان را از طریق صبت شرکت در انگلستان دریافت نمایند .

 

 

مزایای ثبت شرکت در انگلستان

 •  شما نیازی به خرید ملک نخواهید داشت .
 • با ثبت شرکت در انگلستان شما دارای اعتبار بیشتری در عرصه فعالیت های تجاری  دریافت خواهید کرد .
 • دیگر برای همیشه از نگرانی هایی مانند تحریم رهایی خواهید یافت و با خیالی آسوده میتوانید به فعالیت تجاری خود بپردازید .
 • بدون هیچ محدودیتی میتوانید در بریتانیا شرکت ثبت کنید .
 • بی شک در بازارهای جهانی دسترسی پیدا خواهید کرد .
 • ثبت شرکت در انگلستان با سرعت بالا انجام میگیرد و در مقابل هزینه کمی را در بر خواهد داشت .
 • برای ثبت شرکت در انگلستان نیاز به حضور فیزیکی شما نخواهد بود .
 • شما میتوانید اقامت دائم انگلستان را بعد از سه سال بدست آورید .
 • به راحتی میتوانید از امکانات رفاهی و خدمات درمانی این کشور استفاده کنید .
 • نیازی نیست برای انجام ثبت شرکت در انگلستان به این کشور سفر کند .
 • حتی با یک نفر نیز میتوانید شرکتی در انگلستان ثبت کنید .

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در انگلستان

 • اسکن گذرنامه متقاضی
 • گواهی سلامت پزشکی
 • پیرینت گردش حساب
 • شناسنامه
 • عدم سوء سابقه
 • آدرس محل زندگی و ترجمه یکی از قبوض برق آب و یا گاز
 • داشتن مدرک آیلتس حداقل ۴٫۵

زمانی که شما در کشور انگلستان شرکتی ثبت میکنید میتوانید برای تکمیل کادر شرکتی خود از نیروی کار متخصص و تحصیل کرده در این کشور به راحتی بهره مند شوید چرا که به دلیل بالا بودن نرخ بیکاری در این کشور شما مشکلی با استخدام نیروی کار نخواهید داشت .

نکته ای جالب که باید خدمتتان عرض کنیم این است که دولت انگلستان با تدابیری که اندیشیده است الویت هایی را برای سرمایه گذاران خارجی در نظر گرفته است تا برای سرمایه گذاران داخلی , و این موضوع به این معنا میباشد که میخواهد به عنوان مکانی لیبرال برای جلب اعتماد سرمایه گذاران خارجی  به حساب آید .

البته این موضوع به معنای این نمیباشد که هیچ گونه محدودیتی در سرمایه گذاری خارجی وجود نخواهد داشت اما میتوان گفت که در اکثر سرمایه گذاری های خارجی محدودیتی در نظر گرفته نشده است .

در برخی از مکان های کمتر توسعه یافته  اگر سرمایه گذاران بخواهند شرکت را در آن مناطق راه اندازی کنند از کمک های مالی دولت بهره مند خواهند شد , و زمانی که در کشور انگلستان شرکت فعالی به ثبت برسد مطمئن باشید که دولت انگلستان کمک های مالی فراوانی را برای شرکت های فعال لحاظ کرده است .

یکی از شهر های مهم در عرصه کار و اقتصاد در کشور انگلستان شهر لندن میباشد که دارای شعبه های فراوانی از بانک ها میباشد و شرکت های بزرگ اکثرا در این شهر شعبه دارند .

شما عزیزانی میتوانید با تماس با شماره های موسسه با کارشناسان مربوطه مشاوره شوید .

ما صادقانه به پرسش هاس شما پاسخ خواهیم داد و بهترین و مناسب ترین روش ها را برای شما پیشنهاد میکنیم و در صورتی که کوچکترین امیدی در پرونده شما روئت شود تمام تلاش خود را جهت به نتیجه رسیدن پرونده انجام خواهیم داد کافی است به ما اطمینان کنید و ما هم در مقابل و در جواب اعتماد شما تمام تلاش خود را انجام میدهیم تا راه موفقیت برای شما وبرای رسیدن به اهدافتان هموار گردد .

همچنین می توانید برای اطلاعات در خصوص مهاجرت به آمریکا و ارتباط با وکیل مهاجرت به آمریکا با ما تماس بگیرید.

 

به این نوشته امتیاز بدهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =