تحصیلی, سنگاپور

تحصیل دندانپزشکی در سنگاپور

تحصیل دندانپزشکی در سنگاپور

سازمان مهاجرتی آوات ، سعی بر این دارد در این مقاله در ارتباط با موضوع مهاجرت به سنگاپور  ، اقامت در سنگاپور و تحصیل دندانپزشکی در سنگاپور ، اطلاعاتی را در اختیار شما متقاضیان عزیز قرار دهد و امیدوار است که پاسخگویی تمامی سوالات شما عزیزان در زمینه شرایط تحصیل دندانپزشکی در سنگاپور باشد.

شرایط و قوانین تحصیل دندانپزشکی در سنگاپور در سال ۲۰۱۸ ، میلادی بحث این مقاله و نوشته ی ما میباشد. داشتن اطلاعات در خصوص تحصیل دندانپزشکی در سنگاپور برای متقاضیان مهاجرت به سنگاپور ، بسیار مهم میباشد.

بررسی موقعیت جغرافیایی و اقتصادی سنگاپور از دید سازمان مهاجرتی آوات

کشور سنگاپور یکی از کشور های جمهوری خواه می باشد . کشور سنگاپور در جنوب شرقی آسیا قرار دارد و در شما خط استوا قرار دارد و یکی دیگر از کشورهای آسیایی می باشد .  کشور سنگاپور کوچکتری کشور جنوب شرقی  قاره ی آسیا به حساب می آید . سنگاپور در جنوب شبه جزیره ی مالایا قرار دارد . پایتخت  و قلب کشور سنگاپور  شهر سنگاپور می باشد . یکی از بزرگترین شهرهای کشور سنگاپور ،  شهر سنگاپور می باشد . زبان اصلی و رسمی کشور سنگاپور ، انگلیسی  ، ماندارین  ، تامیل مالایی می باشد .

مها جرت به سنگاپور از روش ها ی مختلفی امکان پذیر می باشد ، که شامل :

 مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سنگاپور ، مهاجرت از طریق تحصیل در سنگاپور ،

 مهاجرت از طریق ازدواج در سنگاپور ، مهاجرت از طریق کار در سنگاپور ،

 مهاجرت از طریق توریست در سنگاپور

کشور سنگاپور در سالهای اخیر از نظر امکانات آموزشی یکی از کشور های بروز دنیا می باشد . مردمان زیادی از سراسر جهان خواهان تحصیل در سنگاپور می باشند . برای متقاضیان تحصیلی در سنگاپور ، ویزای تحصیلی سنگاپور صادر می شود .

مدت زمان اعتبار ویزای دانشجویی سنگاپور ، به مدت یکسال می باشد ، اما لازم به ذکر می باشد امکان تمدید این ویزا تا پایان تحصیل برای متقاضیان در سنگاپور وجود دارد .  برای مهاجرت تحصیلی دندانپزشکی در سنگاپور ، متقاضی باید دارای مدرک پیش دانشگاهی اخذ شده در کالج های معتبر کشور سنگاپور باشد .

لازم به ذکر می باشد برای اخذ این مدرک معتبر جهانی باید به کشور های بریتانیا ، مالزی و سنگاپور به مدت دوسال مهاجرت صورت گیرد  تا موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی مورد تایید سنگاپور باشد .

تدریس در مقاطع مختلف تحصیلی در سنگاپور،  به زبان انگلیسی صورت می گیرد .  مدرک دانشگاهی سنگاپور مورد تایید  بسیاری از کشور های بزرگ جهانی می باشد .  تحصیل دندانپزشکی در سنگاپور ، دارای شرایط خاصی می باشد منالجمله : کسب معدل عالی ، کسب نمره ی قبولی در درس شیمی ، کسب نمره ی قبولی در درس زیست شناسی ، کسب نمره ی قبولی در درس فیزیک و در دست داشتن مدرک پیش دانشگاهی تایید شده توسط دانشگاه های سنگاپور ، اشاره کرد . برای تحصیل دندانپزشکی در سنگاپور ، متقاضی باید تسلط کاملی به زبان انگلیسی داشته باشد در غیر این صورت برای پذیرش در دانشگاه های سنگاپور جهت تحصیل دندانپزشکی در سنگاپور با مشکل مواجه می شود .  تنها دانشگاه مورد معتبر از سوی کشور ایران دانشگاه ملی سنگاپور می باشد . هزینه های تحصیلی و هزینه زندگی در سنگاپور ، بسیار بالا می باشد اما اعتبار مدرک دانشگاهی کشور سنگاپور با مقدار شهریه دانشگاهی این کشور برابری می کند . برای ورود به دانشگاه های سنگاپور جهت تحصیل دندانپزشکی در سنگاپور ، مدرک زبان آیلس و تافل لازم است و بدون داشتن این مدرک فرد متقاضی به هیچ عنوان نمی تواند پذیرش دانشگاه سنگاپور جهت                                      تحصیل دندانپزشکی در سنگاپور را کسب نماید  . قبل از اخذ پذیرش در دانشگاه های سنگاپور و به هنگام ورود به سنگاپور ، فرد باید دارای بیمه ی درمانی بین المللی باشد .

شهریه ی دانشگاه های تحصیلی دندانپزشکی در سنگاپور ، به ۳۵ هزار دلار سالیانه می رسد .

هزینه ی زندگی در سنگاپور برای فرد دانشجو در سال حدود ۳۷۰۰۰ دلار می باشد . دانشجویانی که در کشور سنگاپور به تحصیل در پزشکی و دندانپزشکی مشغول هستند ، از مزایای ویژه ای از سوی کشور سنگاپور                                  برخوردار می شوند .

تحصیل دندانپزشکی در سنگاپور ، مستلزم دوسال تحصیل در مقطع پیش دانشگاهی در این کشور و اخذ مدرک                        پیش دانشگاهی معتبر جهانی می باشد . اولویت پذیرش تحصیلی دندانپزشکی در سنگاپور با افرادی می باشد که مدرک لیسانس معتبر جهانی خود را کسب کرده اند . حداقل طول دوره ی تحصیلی دندانپزشکی در سنگاپور ،                                     چهار سال می باشد .

چگونگی و مراحل پذیرش تحصیلی دندانپزشکی در سنگاپور

ارسال آن لاین و اینترنتی در خواست پذیرش به دانشگاه مورد نظر در کشور سنگاپور

ارسال تمامی مدارک لازم و رزومه ی تحصیلی خود به دانشگاه سنگاپور

شرایط ورود به دانشگاه های کشور سنگاپور بسیار متفاوت و متغیر می باشد و هر دانشگاه بر اساس قانون پذیرش دانشجو اقدام به جذب می نماید . بعضی از دانشگاه های کشور سنگاپور اقدام به پذیرش تحصیلی دانشجو با آزمون ورودی می کنند و هر متقاضی که در رشته ی مورد نظر بالاترین نمره را کسب نماید ، به دانشگاه ورود                                      پیدا می کند .

مدارک و اسناد  لازم جهت پذیرش تحصیلی دندانپزشکی در سنگاپور

 • در اختیار داشتن مدرک زبان معتبر آیلس یا تافل
 • در اختیار داشتن مدرک پیش دانشگاهی معتبر جهانی
 • ارسال اصل و کپی برابر اصل تمامی مدارک تحصیلی
 • در اختیار داشتن تمامی ریز نمرات
 • ارسال اصل و کپی برابر اصل پذیرش دانشگاهی
 • ارسال اصل و کپی برابر اصل گواهی اشتغال به تحصیل
 • اصل و کپی برابر اصل از تمامی صفحات شناسنامه و کارت شناسایی
 • اصل و کپی برابر اصل پاسپورت
 • ارائه عکس

البته لازم به ذکر می باشد که تمامی مدارک ذکر شده باید به صورت ترجمه شده به زبان انگلیسی باشد .

اسامی دانشگاه های معتبر جهانی کشور سنگاپور

برترین دانشگاه در کشور سنگاپور مربوط به دانشگاه ملی سنگاپور می باشد که رتبه ی ۱۲ در جهان را کسب کرده است  .

 • دانشگاه معروف و معتبر نانیا ننگ
 • دانشگاه معتبر پلی تکنیک
 • دانشگاه معتبر هنر
 • دانشگاه معتبر مدیریت سنگاپور
 • دانشگاه معتبر فناوری سنگاپور
 • دانشگاه معتبر کارآفرین

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در باب تحصیل دندانپزشکی در سنگاپور ، در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

به این نوشته امتیاز بدهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × پنج =