روش های اقامتی, مجارستان

اقامت مجارستان

اقامت مجارستان

موضوعاتی را که در این مطلب می خوانید به این صورت است: رایج ترین روش های دریافت اقامت مجارستان : ۱٫ اقامت مجارستان از طریق ازدواج ۲٫ اقامت مجارستان از روش پناهندگی ۳٫ اقامت مجارستان با اخذ ویزای تحصیلی ۴٫ مهاجرت کاری به مجارستان ۵٫ اقامت در مجارستان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت .

یکی از کشورهای اروپایی که ارزان ترین و بهترین روش اقامت از طریق سرمایه گذاری قابل برگشت را ارائه می دهد مجارستان می باشد. مجارستان یکی از کشورهای اروپایی و عضو اتحادیه اروپا و شنگن می باشد. در صورت دارا بودن مجوز اقامت در مجارستان می توانید در بیشتر کشورهای اروپایی اقامت داشته باشید و یا به راحتی به آن جاها صفر کنید.

یکی از مناطق توریستی اروپا و جذاب ترین کشور توریستی، مجارستان می باشد. امکان سرمایه گذاری در بورس و سهام های دولتی مجارستان صد در صد تصمین شده است. در این مقاله به بررسی روش های اقامت مجارستان برای علاقه مندان به زندگی در خارج از کشور و کشورهای اروپایی را آورده ایم. اگر شما نیز قصد اخذ مجوز یک زندگی آرام و بدون تنش و استرس را دارید تا انتها همراه ما باشید.

Stay in Hungary             

Maradj Magyarországo

 

رایج ترین روش های دریافت اقامت مجارستان

اقامت مجارستان از طریق ازدواج

اقامت مجارستان از روش پناهندگی

اقامت مجارستان با اخذ ویزای تحصیلی

اقامت مجارستان از طریق کار

اقامت در مجارستان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

اقامت مجارستان از طریق ازدواج

یکی از روش های سریع اخذ مجوز اقامت مجارستان ازدواج می باشد. ازدواج با تبعه مجارستانی و یا فردی که تنها مجوز اقامت مجارستان را دارد به شما امکان اقامت در کشور مجارستان را می دهد اما به این نکته باید توجه داشته باشید که این روش اخذ اقامت، روش ساده ای نیست و برای انجام اقدامات حقوقی جهت اخذ ویزای ازدواج به طور صحیح در این کشور به مشاور حقوقی نیاز خواهید داشت.

از آن جا که اخیرا افراد زیادی به بهانه ازدواج اقدام به اخذ مجوز اقامت مجارستان به صورت دائم را داشته اند اتحادیه اروپا برای این مساله قوانین سختی وضع کرده است. متقاضان اقامت مجارستان از طریق ازدواج باید ثابت کنند قصد واقعی آن ها ازدواج بوده است و در این خصوص مدارکی را نیز به سفارت ارائه دهند. مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سفارت مجارستان شامل مدارک مالی همسر، گواهی ازدواج، گواهی تجرد شخص قبل از ثبت ازدواج و فرم سفارت می باشد.

مهم ترین مدرک که باید به سفارت مجارستان ارائه شود مدارک مالی و شغلی همسر مقیم مجارستان می باشد. باید ثابت کنید که همسر برای امرار معاش و تامین هزینه زندگی شغل مناسبی در کشور مجارستان دارد.

اقامت مجارستان از طریق پناهندگی

یکی از روش های مهاجرت و اخذ مجوز اقامت مجارستان ، پناهندگی می باشد. مجارستان طبق قانون ژنو اعلام کرد که افراد برای حفظ جان و مال خود از خطراتی مثل جنگ و مسائل دیگر به این کشور پناه آورند ولی از آن جا که تعداد افراد زیادی به بهانه های مختلف از کشور خود خارج شدند و درخواست پناهندگی خود به این کشور را اعلام کردند کشور مجارستان قوانین پناهندگی سختی وضع کرده و به افراد با بهانه های مختلف مجوز اقامت مجارستان را نمی دهد.

اقامت مجارستان از طریق ویزای تحصیلی

یکی از کشورها که برخی از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور خواهان ادامه تحصیل در آن می باشند مجارستان است. این روش در مقایسه با دیگر روش های اخذ اقامت مجارستان متقاضیان بیشتری را به خود جذب کرده است. به دلایل زیادی متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور، مجارستان را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده اند.

مزایای تحصیل در مجارستان

 • هزینه کم تحصیل در بهترین دانشگاه ها و کالج های این کشور
 • اعتبار بالای دانشگاه های مجارستان نسبت به دانشگاه های کشورهای اروپایی و آسیایی
 • دوره های تحصیلی این کشور حتی در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی تدریس می شود.
 • جهت پذیرش دانشگاه ها و کالج های مجارستان نیازی به مدرک زبان احساس نمی شود.
 • مجوز کار و اقامت مجارستان پس از تحصیل به دانشجویان بین المللی داده می شود.
 • برای اخذ ویزای تحصیلی مجارستان محدودیت سنی وجود ندارد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی مجارستان

 • فرم درخواست اقامت بلند مدت
 • گذرنامه ای که حداقل سه ماه اعتبار داشته باشد.
 • یک قطعه عکس رنگی ۶*۴
 • مدارک مربوط به رزرو خوابگاه و محل اقامت
 • بیمه نامه پذیرش دانشگاه
 • نامه تمکن مالی که شامل حساب بانکی و هزینه یک سال تحصیل و زندگی می باشد.

اخذ مجوز اقامت مجارستان از طریق کار

به دلیل وجود بحران اقتصادی در سال های اخیر اقامت مجارستان از طریق کار مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. قبل از اقدام به اخذ ویزای کاری با قوانین آن کشور آشنا شوید تا قادر به پیش گیری از ضرر احتمالی باششید.

افراد در صورتی می توانند ویزای کاری را دریافت کنند که شرایط افراد مجارستان برای شغل مورد نظر مناسب نباشد و تقاضایی از سوی بومیان مجارستان برای این کار وجود نداشته باشد. اقدام جهت اخذ ویزای کار مجارستان دشوار است.

مدارک مورد نیاز ویزای کار مجارستان

 • فرم درخواست ویزای اقامت طولانی مدت
 • یک قطعه عکس رنگی ۶*۴
 • رزرو محل اقامت در کشور مجارستان
 • بیمه نامه
 • گذرنامه دارای سه ماه اعتبار
 • قرارداد استخدام
 • اساسنامه شرکت مربوطه
 • ترازنامه سال گذشته شرکت مورد نظر
 • گواهی عدم بدهی شرکت

اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

از آنجا که اقتصاد مجارستان تقریبا قوی است مورد توجه سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری و کارآفرینی قرار گرفته است. جهت اخذ مجوز اقامت خانواده، متقاضیان ثبت شرکت این روش را انتخاب می کنند. از آن جا که مالیات این کشور پایین است جهت اقامت در خارج از کشور مناسب به نظر می رسد.

اخذ مجوز اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی در مجارستان در زمان کوتاهی انجام می گیرد. بهتر است ابتدا با قوانین کشور مجارستان آشنا شده و سپس اقدام به ثبت شرکت و کارآفرینی کنید.

امیدواریم نکات و راهنمایی های ارائه شده در این مطلب برای متقاضیان اقامت در مجارستان مفید واقع شده باشد و با استفاده از این مطلب بتوانید برای اخذ ویزای اقامتی خود در کشور مجارستان اقدام کرده و بودجه و برنامه ریزی مناسبی برای سفر به آن کشور داشته باشید.

موسسه مهاجرتی آوات با تجربه کم نظیر در این زمینه به شما اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت را پبشنهاد می دهد؛ زیرا این کشور به عنوان یک قطب اقتصادی قدرتمند در جهان به حساب می آید. سرمایه گذاری دراین کشور قابل برگشت است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *