پیشنهادات ویژه, خرید ملک, فرانسه

اقامت فرانسه با خرید ملک

اقامت فرانسه با خرید ملک

اقامت فرانسه با خرید ملک

اخذ اقامت فرانسه با خرید ملک یکی از راه‌های است که در بین متقاضیان مهاجرت به اروپا محبوبیت بسیاری دارد. فرانسه کشوری است که از دیرباز مورد توجه ایرانیان بوده و در بین افرادی که به خارج از کشور و اروپا مهاجرت کرده‌اند درصد عظیمی از این افراد کشور فرانسه را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده‌اند. در این بین خرید ملک فرانسه راهی است مناسب که با توجه به اینکه منجر به اخذ اقامت برای تمام اعضای خانواده می‌شود می‌توان به این راه به عنوان یک راه فوق‌العاده برای مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت فرانسه اشاره کرد.

در بین کشورهای اروپایی فرانسه کشوری است که با خرید ملک به مهاجرین از همان ابتدا اقامت اعطا می‌نماید و متقاضیان مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک در صورتی که ملکی به ارزش حداقل ۷۰ هزار یورو خریداری کنند می‌توانند برای خود و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سالشان جهت اخذ کارت اقامت اقدام نمایند.

از مزیت‌های خرید ملک در فرانسه می‌توان به اخذ اقامت فرانسه، امکان تحصیل در فرانسه به خصوص تحصیل رایگان در فرانسه برای متقاضی و فرزندان، امکان تردد آزاد در کشورهای عضو شنگن، عدم نیاز به حضور در خاک فرانسه، سرمایه‌گذاری مطمئن، امکان فروش بسیار آسان و … اشاره کرد.

سرمایه مورد نیاز برای خرید ملک در فرانسه

نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد این است فرانسه در صورتی از طریق خرید ملک اقدام به اعطای اقامت می‌کند که ارزش ملک خریداری شده حداقل ۷۰ هزار یورو باشد و به ازای هر نفر که تقاضای اقامت فرانسه با خرید ملک را دارند فضایی به متراژ ۱۶ متر مربع در نظر گرفته شده باشد.

اگر بخواهیم مقایسه‌ای بین خرید ملک فرانسه با سایر کشورهایی که پروسه خرید ملک را تبلیغ می‌کنند داشته باشیم باید عنوان کنیم که فرانسه مزیت‌های بسیاری دارد. به عنوان مثال در سایر کشورهایی که از طریق خرید ملک اقامت اعطا می‌نمایند هزینه‌هایی که دولت برای ارزش ملک در نظر گرفته است بسیار بالاتر از فرانسه می‌باشد، مثلاً در اسپانیا و پرتغال حداقل ۵۰۰ هزار یورو، در یونان حداقل ۲۵۰ هزار یورو و در قبرس حداقل ۳۰۰ هزار یورو می‌باشد.

از طرفی مواردی که به عنوان مثال اشاره شد کشورهای معتبرتری از فرانسه نیستند بلکه هم‌سطح و در مواردی پایین‌تر از سطح فرانسه قرار دارند.

از دیگر مزیت‌های خرید ملک در فرانسه این است که تمامی همراهان امکان تحصیل رایگان دارند.

اجازه کار بعد از اخذ اقامت فرانسه با خرید ملک

نکته‌ی حائز اهمیتی که باید به آن اشاره کرد این است که با خرید ملک در فرانسه اجازه کار تحت نظر یک کارفرما را ندارید یعنی نمی‌توانید به عنوان کارمند استخدام شوید اما می‌توانید خود کارفرما باشید و اشتغال‌زایی کنید مثلاً شرکتی ثبت کنید و با آن بیزنس کنید و یا اینکه یک بنگاه اقتصادی راه‌اندازی کنید.

عمده‌ی هزینه‌ای که در اروپا بالاخص در فرانسه هزینه‌های ماهانه را بالا می‌برد هزینه اجاره خانه است و در صورتی که فردی خانه‌ای داشته باشد و مجبور به پرداخت اجاره نباشد هزینه‌های دیگر زندگی را می‌تواند به راحتی مدیریت کند چرا که هزینه‌های خورد و خوراک و پوشاک هزینه‌ی چندانی ندارد.

در صورتی که هرگونه سوال در زمینه خرید ملک فرانسه و اخذ اقامت فرانسه با خرید ملک دارید هم‌اکنون با مشاورین ما در سازمان مهاجرتی آوات تماس بگیرید.

مطالب مرتبط با فرانسه:

 1. انواع راه های اقامت فرانسه
 2. راهنمای تابعیت فرانسه و اقامت دائم آن
 3. همه چیز در مورد فرانسه
 4. ویزای کاری فرانسه

 مقالات مرتبط تحصیل در فرانسه:

 1. شرایط تحصیل در فرانسه برای مهاجران چگونه است؟
 2. تحصیل در فرانسه چه مزیت هایی دارد؟
 3. شرایط تحصیل در فرانسه [2019]
 4. مزایای تحصیل در فرانسه
 5. تحصیل دکتری در فرانسه
 6. هزینه های تحصیل و زندگی در فرانسه
 7. تحصیل دندانپزشکی در فرانسه برای دانشجویان ایرانی
 8. تحصیل پزشکی در فرانسه
 9. تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه
 10. تحصیل در مقطع کارشناسی در فرانسه
 11. شرایط تحصیل دکترا در فرانسه
 12. شرایط پذیرش رشته حقوق در فرانسه چگونه است؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید همه روزه از ساعات ۹الی 18با موسسه حقوقی آوات تماس گرفته و با وکلای مجرب ما مشاوره شوید . و همچنین می توانید فرم ارزیابی ما را پر کنید و از طریق آن مشاوران ما تمام شرایط شما رابررسی کرده و با شما تماس می گیرند و راه کارهای را به شما عزیزان بیان می کنند.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *