اقامت, سنگاپور

اقامت سنگاپور

اقامت سنگاپور

 سازمان مهاجرتی آوات ، سعی بر این دارد تا در ارتباط با موضوع اقامت سنگاپور در سال 2018 ، اطلاعاتی را در اختیار شما متقاضیان عزیز قرار دهد و شرایط مهاجرت به سنگاپور و شرایط اقامت سنگاپور در سال 2018 را برای شما متقاضیان اخذ اقامت سنگاپور ، بازگو نماید .

کشور سنگاپور

کشور سنگاپور یکی از کشور پیشرفته آسیایی در خاورمیانه می باشد و ورود به سنگاپور با اخذ ویزای مربوطه انجام   می گیرد .

برای ورود به سنگاپور بسته به نوع مهاجرت و اخذ اقامت سنگاپور، ویزای های کوتاه مدت و بلتد مدت صادر می شود . متقاضیان می توانند با اخذ ویزای بلند مدت سنگاپور ، به سنگاپور مهاجرت و برای اخذ اقامت سنگاپور و اخذ تابعیت سنگاپور نیز اقدام نمایند .

البته اخذ اقامت سنگاپور برای متقاضیانی که در  شرایطی که پدر یا مادر یا همسر و یا فرزندان زیر بیست و یک سال ، سنگاپوری دارند ( دارای تابعیت سنگاپور هستند ) ، به راحتی امکان پذیر خواهد بود .

شرایط اخذ اقامت سنگاپور به صورت بلند مدت نیز برای سرمایه گذاران و افرادی که اجازه عبور از سنگاپور به صورت AP – Q – S را دارند نیز ، انجام می گیرد .

مهاجرت به سنگاپور و اخذ اقامت سنگاپور با شیوه های مختلفی امکان پذیر می باشد .

مهاجرت به سنگاپور

برخی از متقاضیان اقامت سنگاپور ، شرایط اقامت سنگاپور از طریق تحصیل را دارا می باشند و با اخذ پذیرش از دانشگاه های سنگاپور ، خود را آماده مهاجرت به سنگاپور و اخذ اقامت سنگاپور از طریق تحصیل می نمایند . البته این دانشجویان ظرف مدت شش ماه از تاریخ اتمام تحصیل خود می توانند برای اخذ ویزای کار سنگاپور نیز اقدام به عمل آورند و با کاریابی در سنگاپور ، مشغول به کار شوند .

ویزای بلند مدت تحصیلی

ویزای کوتاه مدت نیز در برنامه های تحصیلی کوتاه مدت و تحقیقات علمی کوتاه مدت ، کاربرد دارد ، اما به طور کلی برای تحصیل در کشور های دیگر همچون سنگاپور ، اگر طول مدت تحصیل بیش از صد و هشتاد روز و یا شش ماه باشد ، دستور صدور ویزای بلند مدت تحصیلی صادر می شود .

به طور کلی ویزای کوتاه مدت سنگاپور و ویزای بلند مدت سنگاپور ، بسته به زمان مدت اقامت سنگاپور ، صادر می شود .

اخذ ویزای کار سنگاپور

برخی از متقاضیان نیز شرایط اقامت کشورسنگاپور از طریق کار را دارا می باشند و با اخذ ویزای کار سنگاپور ، می توانند به سنگاپور مهاجرت نمایند و بعد از سپری نمودن مدت زمان در سنگاپور و  پرداخت مالیات در سنگاپور ، برای اخذ اقامت کشورسنگاپور اقدام نمایند .

متقاضیان کار در سنگاپور با اخذ چهار نوع ویزای کار در سنگاپور ، می تواند به اخذ اقامت کشورسنگاپور دست یابند .

متقاضیان کار در سنگاپور با اخذ ویزای P ، با سمت گرفتن در بخش مدیریت و داشتن تخصص خاص ، مشغول به کار می شوند . متقفاضیان کار با اخذ ویزای P ، اجازه ورود یکی از اعضای خانواده ی خود ( همسر و یا یکی از فرزندان زیر بیست و یک سال ) را صادر می نمایند .

متقاضیان کار که با اخذ ویزای S ، مبلغی حدود 1800دلار به عنوان حقوق دریافت می نمایند و با افزایش حقوق خود و رسیدن به سطح 2500 دلار ، می توانند برای ورود همسر خود به سنگاپور اقدام نمایند .

ویزای کاری بلند مدت

متقاضیان کار در سنگاپور با اخذ ویزای کاری بلند مدت R ، نشان می دهند که با هیچ یک از ویزاهای P و S اجازه ورود به سنگاپور و کار در سنگاپور و اخذ اقامت کشورسنگاپور را نداشته اند . البته با اخذ ویزای R برای ورود به سنگاپور نیز برای این اشخاص بنا به توانایی و مهارت های خود ، شغل در بازار کار سنگاپور وجود خواهد داشت .

ویزای کاری کوتاه مدت TEP

و در آخر اخذ ویزای کاری کوتاه مدت TEP ، برای متقاضیانی می باشد که برای آموزش مشاغل خاصی وارد سنگاپور شده اند ، مانند : ماساژ ، آموزش در کافی شاپ و … ، این کارآموزان به هنگام یادگیری کامل در این مشاغل خاص  می توانند با اخذ ویزای TWP ، برای اخذ ویزای کاری بلند مدت سنگاپور اقدام نمایند و در مشاغل آموزش دیده ، مشغول به کار شوند و در نهایت برای اخذ اقامت کشورسنگاپور چه به صورت موقت و چه به صورت دائم اقدام نمایند .

اخذ اقامت سنگاپور از طریق ازدواج

اخذ اقامت سنگاپور از طریق ازدواج نیز ، در سنگاپور صورت می گیرد ، این ازدواج باید قانونی و با یک فرد سنگاپوری که تابعیت سنگاپور و یا اقامت کشورسنگاپور را به صورت دائم دارد ، صورت بگیرد . البته صدور اجازه ی اقامت سنگاپور بعد از ازدواج قانونی بین طرفین و بعد از بررسی این ازدواج از طرف اداره مهاجرت و با پرداخت 40 دلار از طرف متقاضی اقامت سنگاپور ، انجام می گیرد .

خذ تابعیت سنگاپور

خذ تابعیت سنگاپور ، طبق قوانین وضع شده در سنگاپور براساس خون می باشد و فرزند متولد شده در سنگاپور باید پدر یا مادر سنگاپوری ( دارای تابعیت سنگاپور ) داشته باشد . البته هزینه اخذ اقامت فرزند متولد شده در سنگاپور که پدر یا مادر وی فقط اقامت کشورسنگاپور را دارند و به طور کلی از تبعه کشور سنگاپور نیستند ، 50 دلار می باشد .

سرمایه گذاری در سنگاپور

یکی دیگر از راه هایی که متقاضی می تواند برای اخذ اقامت سنگاپور اقدام نماید ، خرید اوراق قرضه بانکی و سپرده کردن مبلغی در بانک های سنگاپوری به عنوان سرمایه ، صدور بیمه نامه های سرمایه گذاری کلان و یا شرکت در پروژه های کلان تجاری و اقتصادی و … می باشد که همه ی این ها مستلزم داشتن سرمایه ای برای سرمایه گذاری در سنگاپور  می باشد که در نهایت منجر به اخذ اقامت سنگاپور می شود .

شما عزیزان میتوانید سوالات خود را در باب اخذ اقامت سنگاپور ، در پایان همین مقاله برای ما ارسال نمایید و منتظر پاسخ کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید و از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند شوید.

به این نوشته امتیاز بدهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =